Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolog volt ezt javasolnom egy társkeresésben sikertelen barátomnak, vagy jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Hogy amíg alkoholista, nem mos fogat, nem zuhanyzik, munkanélküli, nem edz, nem olvass könyveket, csak éjjel nappal BP szintű műsorokat néz, ha így jól érzi magát akkor keressen egy hozzá hasonló nőt, ha ennél külsőre és belsőre egyaránt értékesebb társra vágyik akkor meg változtasson az életén.


Tudom hogy valahol nagyon gusztustalan kategorizálni az embereket, de mégiscsak így működik a társkeresés a való életben nem?


2017. nov. 28. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
talán a nem edz részével nem értek egyet. a többivel nincs baj.
2017. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
az igazság néha fáj..:/
2017. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es, kórosan túl súlyos ami legyünk őszinték a legtöbb nőnek nem vonzó.
2017. nov. 28. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem gusztistalan, hanem egyszerűen csak realista. Ha valaki sz.rik bele abba, hogy magán javítson, minek hitegetni? Valószínűleg, még hasonlót sem fog találni, mert azok is jobbra vágynak.
2017. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted, hogy megmondtad...én is ilyen vagyok! Mármint nem alkesz, hanem szókimondó...:)


Néhány embernek nincs egyszerűen nincs önkritikája...néha fel kell világosítani az ilyeneket! Jobb esetben kigyullad az a bizonyos lámpa a kis fejében, rosszabb esetben ugyanolyan tohonya marad...:)

2017. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a sportos csajokra veri a nyálát,végképp jogos az edzés rész.

Egyébként neked van igazad,nem álltattad.

2017. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy megmondtad neki, hogy te hogyan látod. Viszont most lehet méginkább elkeseredett, mert valószínű ezzel a ténnyel ő is tisztában volt eddig, csak a megoldást nem találja. Akkor lenne a legjobb, ha még segítenél is neki abban, hogyan változzon, hogyan tegye meg az első lépéseket, hogy kiszakadjon az önsorsrontó világából.
2017. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól tetted szerintem. Vannak emberek, akiket vissza kell rántani a földre a kis álomvilágukból. Itt az oldalon is ráférne néhányra.


Anno nekem is volt egy ilyen barátom, nagyon sokáig sopánkodott nekem, én meg próbáltam terelgetni meg nyugtatni egy ideig, aztán volt egy pont, ahol eldurrant az agyam, és elküldtem a p**csába azzal, hogy elmondtam neki, mekkora egy szerencsétlen, igénytelen szar, és mégis hogy meri elvárni egy nőtől, hogy figyeljen rá, ha még egy egyszerű barát is undorral ül le mellé, mert szabályosan büdös. Nem beszéltünk egy ideig, de én hiszek abban azóta, hogy az ilyen embereket csak egy jó nagy őszinte pofon löki ki a kis kényelmes vackából. Azzal nem fogsz elérni eredményt, ha babusgatod, meg "jól van ez így, kicsit duci vagy, de nem baj, kicsit más vagy, de nem baj"... Nem, a lófszt nem! Dagadt g**ci vagy, elcseszed az életed, rohadnak a fogaid, és rád nézni is szar, és te képes vagy ebben az ocsmány szarkupacban leélni egy életet, miközben nyivákolsz, hogy akinek van önkritikája, miért nem áll veled szóba. Amíg nem nagyobb a kín bennmaradni a helyzetben, mint amennyi a cselekvéssel jár, addig benne fognak maradni.

2017. nov. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A történet vége annyi, hogy összeszedte magát és egész jó pasi lett. Azt a pofát láttátok volna, mikor vigyorogva bemutatta rá kb 1 évre az újdonsült nőjét...:D
2017. nov. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Hogy rohan az idő. Tegnap tetted fel a kérdést, és már el is telt egy év.:)
2017. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!