Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi, akivel megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi, akivel megismerkedtek, titkolja hosszabb távon (komplexus), hogy mennyit keres (mert érzi, hogy jóval kevesebbet, mint ti), akkor szakítotok vele? Összeköltözésnél is ezt teszi.

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 23:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak azért mondom, mert elég sok, sok éves kapcsolatról tudok, ahol külön kasszán vannak. De persze osztoznak valamennyire. A pasi csóróbb, életművész, meg szabadúszó, a nő vagy kétszerezést keresi. De jól megvannak, mert vicces a pasi, meg kissé elvont, igazi szeretni való alak.
2017. nov. 28. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel ellenni lehet, házasodni nem. Alapvetően én is a közös kassza híve vagyok, kötnék is vagyonszerződést házasságnál, hogy ne folyjon ez egybe, akár jobban keres a pasi, akár rosszabbul. De abba a bizonytalanságba én ne fogok gyereket meg közös életet sem bevállalni, ahol a pasi nem tudná pótolni az én keresetem, ha az ideiglenesen kiesne, vagy nem lenne tökmindegy, ki fizette épp be valamelyik csekket. Azt még el tudnám viselni, sőt, jobban is érezném magam, ha ő költözne hozzám, de ha az ő anyagi szerencsétlenkedése miatt az én kezem lenne megkötve, és miatta nem mehetnék nyaralni, vagy miatta nem mehetnék szülni és normálisan babázgatni, meg társai, akkor nem sokáig bírnám. És nem is nagyon terveznék vele hosszabb távra. Bár egy életművéssszel, akinek nincs a kezében biztos tudás és biztos szakma, amúgy sem kezdenék semmit. Nem azért seggeltem 8 évet a felsőoktatásban, hogy egy ilyennel szívjak ahelyett, hogy élném az életem terhek nélkül.
2017. nov. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hú, kemény---
2017. nov. 29. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit beteg dolog, szerintem a párom is meglepődött azon, hogy elég keveset keresek, de nem gondolnám, hogy ez valaha is problémát jelentene.

Megette a fene azt a párkapcsolatot, ahol ezen múlik bármi is - ezért nem helyeslem a titkolózást. Igaz semmi másban sem.

2017. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan emberrel nem terveznék se jelent, se jövőt, aki ahelyett, hogy az ostoba kompexusain dolgozna, akár szakemberrel inkább hazudozik meg titkolózik egy ilyen triviális témában. A férjem jóval kevesebbet keresett nálam, amikor összejöttünk, egy percig se zavart, de ha nekiáll ebből drámát csinálni és titkolózni akkor sose jutunk komoly kapcsolatig se, nemhogy házasságig.

Volt komplexusos exem, igaz ő más téren, de soha többet ilyen emberrel, nem vagyok önjelölt mártír.

2017. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!