Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h sok férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h sok férfi az előző kapcsolatai alapján már a kapcsolat elején bekategorizálja az új barátnőjelöltet?

Figyelt kérdés
Aki megismertem napi szinten próbàlja belém sulykolni, hogy ilyen vagy..olyan vagy..holott közel sem vagyok olyan. Miért kell valakit negatív tulajdonsàgokkal felruhàzni és màr az elején ekkora nyomàst generálni a másikra? És amikor hozzàteszem, hogy ezek előítéletek és komplexusok, egyből kiakad és minden miatt én vagyok a hibàs??? Ilyen férfi miért akar kapcsolatot, ha a másikat úgymond már az elejétől semmibe veszi?

2015. jún. 28. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ilyen férfi miért akar kapcsolatot, ha a másikat úgymond már az elejétől semmibe veszi?"


TE miért akarsz ilyen férfival kapcsolatot?

2015. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy voltam vele, hogy tudok majd ezeken a dolgokon változtatni és sikerül lebontani az általa fejben kialakított képet. De ebbe én beleroppanok.
2015. jún. 28. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki nem tud elvonatkoztatni az előző kapcsolataitól,az úgy járt.Nekem se lenne türelmem ilyen emberhez.Vagy megadom a bizalmat az elején és tiszta lappal indul az egész,vagy bele se kell kezdeni.
2015. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!