Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan sértődött meg? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg? Akar engem?

Figyelt kérdés

Kijelentette hogy nem akar kapcsolatot, de ennek ellenére beszélgetünk és tudom hogy jó vagyok nála mint pasi, mert kavartunk. Majd az utóbbi időben szar kapcsolatban voltunk.

Elment a barátnőjével bulizni küldött egy közös képet, egyébként ittasak voltak. És kérdezte hogy kinek van szebb szeme. Aztán ment a beszélgetés, valahogy úgy értelmezte hogy én a barátnőjét akarom...

Aztán leírtam neki, hogy félreértette, meg hogy én senki csajjal nem foglalkozok úgy ahogy ő gondolja. Erre azt írta vissza hogy akkor mikor dugunk?

Ez most csak az ital miatt volt?

Előtte meg pár napra ilyet írt: hogy szokott rám gondolni, de aztán eszébe jut hogy most van.



2017. nov. 29. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat lehet csak viccelődött egyet a barátnőjêvel se semmiképp nem venném komolyan a csajt .:)Max egy menetre kellene .
2017. nov. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamit vagy elcsesztél vagy már van tényleges kiszemeltje.


Ha komolyan gondolja a szexet abból talán lehetne több is


helyedben cukkolnám valahiogy pl biztos nem merne lefeküdni meg amugy nem vagytok egymasjoz valok..

2017. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!