Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődött meg a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a barátom?

Figyelt kérdés
Szóval most hétvégén úgy beszéltük a barátommal, hogy felmegyek hozzá Pestre. Sajnos a szüleim nem engedik, hogy ott aludjak, mert jövőhéten kisérettségi, és szeretnék ha tanulnék (nemcsak emiatt,hanem a jövőm miatt is). Már többször aludtam nála, ő is nálam, szóval nem ez a probléma. Sőt két hét múlva együtt megyünk Egerbe kirándulni, mivel szülinapom lesz. Na mindegy. A barátom teljesen kiakadt, hogy a szüleim biztos nem kezelik családtagként, "szégyellik", stb. Pedig nem erről van szó. Erre azt mondtam neki, hogy ne vegye magára, és ne hisztizzen már mint egy gyerek. És tökre behisztizett, hogy összetörtem a szívét (mert azt mondtam hogy hisztis), plusz mondta hogy akkor Egerbe se megyünk, tanuljak csak. Miért nem lehet ezt megérteni? A családommal is lennem kell, hétvégén csak vele vagyok mindig. Most is megyek Pestre ettől függetlenül, mert mozizunk stb. Tudhatná hogy fontos a tanulás, hiszen ő is orvostan hallgató. Mi a véleményetek? 19/L, 21/F
2017. márc. 6. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

19 évesen a szüleid mondják meg, hogy mikor mit tanulsz, és mikor mehetsz a barátodhoz? Érdekes... :D

Én 17 évesen az érettségire készülve a szóbeli tételekkel mentem barátomhoz hétvégén aludni. Ő xboxozott, és minden tétel után játszottunk egymás ellen 10-15 percet. Tanulás közben adott puszit, néha megölelt. Nagyon hatékony motivációnak bizonyult. És a szüleim nem szóltak bele, mikor tanulok. Elvégre nem nekik tanulok, hanem magamnak.

Szóval én jogosnak érzem a barátod kiakadását, mert ő arra számított, hogy együtt lesztek a hétvégén. Erre a szüleid szabják meg, mit csinálhatsz és mit nem.

20N

2017. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De sose hagy békén, mindig csak szexelünk, utána meg fáradt vagyok...
2017. márc. 6. 15:21
 3/13 anonim ***** válasza:
En meg nem tartom annak.A szüleid felelősek érted 18 éves kiscsaj vagy.A barátod meg hisztis 21 eves létére.Tanuljal a hetvegen,aztán Egerbe meg Úgyis elmentek,mert a kis pasid addigra lehiggad.
2017. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, 19 éves.


Kérdező, egyébként az elég gáz, ha csak szexeltek, mert utána fáradt.

2017. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Marmjnt azt nem.tarzom.furának amit az 1# -es írt,hogy a szüleid megmondják hogy tanulnod kell.Az lenne a rossz, ha nem foglalkoznának veled. A kis barátoddal van a bajMajd ha kihisztizte magát lenyugszik.(3)
2017. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Es kut erdekel 19 ?Ha kis érettségire kell tanulnia akkor maradjon otthon.Nem marad le semmiről.
2017. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
*kit
2017. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy ezt nem jól kommunikáltad felé. Nem a szülőkre kellett volna fogni azt, hogy vizsga előtt állsz és tanulnod kell. Ilyen szituáció van, ez életszerű, a barátod is megértené szerintem. De ha azt mondod neki, hogy Te mennél de em engednek az elég gyerekesen hangzik.

A kiakadást nem érzem jogosnak, leírtak alapján elég nagy EGO bajnok a srác, ezt csírájában érdemes elfojtani.

Vedd át az irányítást, mond el neki, hogy ez fontos számodra és ha túl leszel a vizsgán akkor lesz időd vele is foglalkozni. Csak olyat ígérjél meg, amit be s tudsz tartani,mert ha egymás után többször leépíted akkor könnyen sértődés lehet belőle és tovább áll(nem véletlenül).

39F

2017. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Ez az 1. válaszoló 20 éves nő akkora egy hülye lehet, mint a f_sz
2017. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, kifejtenéd, miért? :)
2017. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!