Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm ugyanis részeg volt valami buliba és lefeküdt egy régi barátjával én mondtam hogy ezek után nem akarok tőle semmit szakítottunk egy hónap után most úgy néz ki megint elölről akarjuk kezdeni már pár napja smét együtt voltunk már mint egy pár de elmondtam neki hogy abban az egy hónapban lefeküdtem én is valakivel teljesen kiakadt meg utálkozó üzeneteket küld hogy miylen szemét vagyok holott nem is voltunk akkor együtt!Jogos ez a hisztije?
2017. aug. 23. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. nem jogos a hisztije

2. te pedig egy jó nagy papucs vagy, hogy még azok után szóba állsz vele, hogy gerinctelenül megcsalt téged.

a pia NEM KIFOGÁS SOSE!!!!!

akkor ne vedeljen annyit, tanuljon mértéket


csak tudod, máskor is megfogja csinálni ugyanezt, hisz látja, hogy semmi következménye nincs a tettének, majd a következőkor is a pia lesz a hibás.

2017. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Hülye voltál, hogy visszafogadtad.

2. Nem volt jogos a hiszti, egyértelműen, ő csak meg se szólaljon.

3. Hülye vagy, ha vele maradsz.

2017. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a barátnőd hisztije, viszont ijesztő, h egy 4 mondatos sztorit te pont, vesszők nélkül összecsaptad 1 mondatban :D :D :D :D :D :D
2017. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ross - we were on a break


hagyjatok inkabb egymast

2017. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szakítottatok, akkor nem tartoztok egymásnak hűséggel; hűség csak a kapcsolat ideje alatt várható el, ebben ő volt a vétkes.

Szerintem itt több dologról lehet szó:

- Sérti a hiúságát, hogy ilyen gyorsan továbbléptél, találtál mást.

- Kell a műbalhé, mert valahol frusztrálja a tudat, hogy itt tényleg visszafogadásról van szó, és az valahol alárendelt szerep. Ha viszont te mentegetőzöl, akkor mindjárt te vagy a hibás, és akkor ezzel az ő hibája már tisztázva is van. Persze ez alapesetben ez hülyeség: ha kölcsönösen a folytatás mellett döntötök, akkor azt úgy kell, hogy a múltat lezárjátok, és a régi ügyet nem hozod elő sérelemként. Másképp se nagyon. (Bár a régi párjával ezek után inkább ne találkozzon egyáltalán.)

2017. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, már megbocsáss, de egy idióta vagy ha visszafogadsz valakit, aki megcsalt.
2017. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!