Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nőtől lehet azt hallani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőtől lehet azt hallani, hogy "biztos tetszem ennek a pasinak, mert mindig ÚGY néz rám". Mit takar ez az "úgy"?

Figyelt kérdés

Létezik a férfiaknál az a típusú nézés, ami egyértelműen elárulja, hogy szerelmes lehet? A sóvárgó, epekedő, lélekig hatoló tekintetre gondoltok ilyenkor? Amikor arra a kis időre megszűnik a külvilág és megáll az idő?


Mi van tehát emögött? Mire gondoltok, mikor ezt mondjátok, hölgyek?



2017. nov. 29. 15:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyik regényemben a főhős fénylő, tágra nyíló szemmel nézett asszonyára. (Etológusok szerint ha valami nekünk tetszőt nézünk, csillog a szemünk és kitágul a pupillánk.)
2017. dec. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez a " tágra nyíló szem" az, amiről én is írok. Férfiaknál ez nagyon jellemző ( másodperc töredékéig felugrik a szemöldök is, ahogy írtam, szinte észre sem lehet venni.


A tág pupillához már erősebb vonzalom kell, de itt ez kicsit megfoghatatlan: egyrészt a fényviszonyoktól a pupillánk eleve kitágul vagy összehúzódik: ha sötét helyen találkozol valakivel, annak valószínűleg tágabb lesz a pupillája.


Plusz én pl magamon megfigyeltem, hogy MINDIG tág a pupillám, ahányszor tükörbe nézek.


Szóval ez is lehet jel, egyébként vonzóbbnak is tartjuk azokat az arcokat olyankor, amikor tág a pupilla ( fényképekkel letesztelték).

Viszont ez csalóka sokszor, szóval önmagában nem jelent semmit.


De akkor mondhatnám még itt azt is, amikor a pasi szeme egy rövid pillanat erejéig a nő ajkára vándorol. (ez is csak vonzalom esetén fordul elő)


Ja meg ilyen dolgok, hogy reakció keresés:

pl elsüt egy társaságban egy poént, és legelőször azt a csajt fogja keresni a tekintetével, aki tetszik neki. ( tetszett neki a viccem? nevet rajta? )


Egyébként még az sem mindegy, hogyan kapja el a másik a tekintetét, mert abból is meg lehet állapítani, hogy azért kaja el, mert zavarban van és tetszik a másik, vagy csak nem érdekli: ha tetszik neki, akkor lefele, maga elé fog néz ( lesüti a fejét). Ha oldalra fordul el, akkor nem érdeklődik.


Na de befejeztem a listát. :)

És ez csak a szem volt egyébként. Vannak még aranyos gesztusok, de a kérdés csak a tekintetre irányult ugye. Bár ebből is lehet kiolvasnia legtöbbet.

2017. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!