Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy forever alone szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy forever alone szűz férfi valamilyen oknál fogva meggazdagodna hirtelen, akkor lenne barátnője, vagy nem, amennyiben a személyisége pont ugyanolyan maradna?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy megnyugszik az anyagi biztonság miatt, magabiztosabb lesz, és ezáltal pozitívabb.
2017. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha kimutatja, hogy gazdag, biztos lenne olyan nő, aki összejönne vele. A szó nemesebb értelmében vett barátnője nem feltétlenül (bár van olyan forever alone srác, akinek pont elég az, hogy néha megkúrhat egy jó nőt, még ha szeretet nem is kap).
2017. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Én csóró forever alone szűz voltam.


Aztán saját erőből összeküzdöttem egy mérnök karriert nulláról. Ami most kezd beérni. Nem lettem gazdag, de jól keresek, jóval átlag felett, ami dinamikusan növekszik, mert pályakezdő vagyok.


Érezhetően sokkal nagyobb önbizalmam lett, a nőkkel simán tudok para nélkül beszélni. Lett pénzem önmegvalósításra. Betudom rendezni IKEA bútorokkal a szobám, van pénzem utazgatni.

Ha felhívok egy lányt a szobámba, akkor nem egy lepukkant fosba kell, szobatárssal... mint annak idején csóróként egyetemen.

Nem jelent gondot venni pár inget, jobb kabátot, nadrágokat, több cipőt.

Nem jelent gondot megebédelni egy jobb helyen... és még félretenni is tudok. Ezen felül imádom a munkámat és baromi érdekes is... akárkinek mondom el csaj, egyből leesik az álla. (Nem, nem unalmas kocka meló és nem ezzel fárasztom őket)


Kezd megváltozni a személyiségem... ennyi. Már nem egy anyám pénzén élősködő kis szar vagyok, hanem egy 31 éves férfi. Igaz későnérő vagyok, de sikerült.


Azóta sokkal könnyebben megy az ismerkedés is, bár most pont nincs időm rá annyira. Majd lesz, most kezdem kiépíteni azt ami eddig hiányzott.


Szóval a hirtelen jött pénz tuti nem ért volna semmit, de a keményen megdolgozott, jól megérdemelt fizetés + érdekes munka kihat a személyiségre és határozott vonzó férfit farag az emberből. Olyanokat is bevonz az ember így, aki azeelőtt esélytelen volt. Egyszerűen érzem, hogy sokkal királyabb vagyok az átlag férfiaknál, és ez az egészséges pimasz önbizalom amit imádnak a nők :) és még alfahím se vagyok.

2017. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A személyisége senkinek nem maradna ugyanolyan ha hirtelen csóróból milliárdos lenne az biztos.
2017. dec. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%

Pénz = punci.


Ez alapvetés... és nem csak a golddiggereket lehet megfogni így. Egyszerűen ha van pénzed, lesz hatalmad és önbizalmad. Akkor me tökmindegy hogy nézel ki, egyszerűen lesz nőd.


Elképesztő miket látok a cégemnél. Milyen undormányos férgeknek vannak igen jó női...


Ez mindig is így volt, így is lesz. Csak valakinek többet kell fizetni a punciért.

2017. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös, az érvelésben annyi a hiba, hogy a kérdésben az volt, hogy HIRTELEN gazdagszik meg. A cégednél vagy olyanok voltak, akik saját erőből nem annyira gyorsan felküzdötték magukat, vagy már alapból pénzes családból jöttek. Aki hirtelen gazdagszik meg (örökség, lottó), az nem lesz olyan magabiztos, vagy csak nagyon hosszú idő után tudja feldolgozni, a személyiségük nem változik vagy nagyon rossz irányba. És azoknál nagyobb esély van arra, hogy a golddigger mászik rá, nem mondjuk a tanult felsővezető nőci.
2017. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!