Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan kevésbé dekorít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan kevésbé dekorítív (4-6/10) nőket, akik kihasználják, hogy nőnek születtek és összefekszenek felső kategóriás (8-10/10) férfiakkal kizárólag szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Megrontják őket. :(

2017. nov. 30. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#8 te valami nagyon furcsa világban élsz, ha nő vagy akkor valami problem van.
2017. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Anyukádat, aki 2/10.


Mennyire kell butának lenni x/y osztályozni az embereket?

2017. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi az a "kevésbé dekoritív"?
2017. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Én egy csúcskategóriás, cukipocakos, 160cm magas, kissé kopaszodó macsó vagyok. Szóval 13/10-es. Hozzám milyen nő passzol? Csak hogy tudjam milyen számot kell keresnem.
2017. dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Dehogy is. Figyelj, megmondom mi a helyzet, legalábbis az én részemről és amit látok máshol is:

Először is diplomás vagyok, rendezett egzisztencia, saját lakás, 7 évig szertornáztam, utána is sportos életét éltem és élek a mai napig. És nemhogy 40,35 sem vagyok még. Az ilyen "high class" csajok vannak úgy, hogy csak szexkapcsolat, de még ők is akarnak rendes párkapcsolatot. Ha nem gyúrótermi bunkó egyéniségű vagy, tanult, olvasott, művelt vagy, érdekes vagy és nem csak az autó/horgászat/pinászat/egyéb tipikus faszi érdeklődésed van, hanem értesz a műveszetekhez, gasztronómiához, bármihez, amihez egy átlag tahó nem és még úriember is tudsz lenni, hidd el, csak azok a nők fogják a "csak szex" dologot felhozni, akiknek szintén van miből válogatni. Alatta kb mindegyik akarna kapcsolatot. Még az a fajta plázacica is, amelyik csak szeretne 8-9-10/10 lenni, de nem az, mert ami úgymond az ő "kasztja" feletti, azt teljes egészében meg akarja fogni és nem csak a farkát. Szóval ki kell hogy ábrándítsam a többi hozzászólót és téged is. Az már megint más kérdés, hogy az ember fia kihasználja -e az adottságait, eredményeit, tudását és a státuszát, de hidd el, nincs átjáró.

2021. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!