Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igazságtalan, hogy ha egy nő nagyon magányos, akkor lehet belőle "macskás nő", miközben ha egy magányos férfi egy macskával él együtt, az szánalmas?

Figyelt kérdés

Ilyen téren nagyon egyenlőtlenül lettek leosztva a lapok. Egy magányos nő mindig enyhítheti a kínzó magányt egy macskával(vagy többel), de olyan nincs, hogy "macskás férfi", mert ezt nevetségesnek tartják. Adná magát, hogy akkor tartson kutyát, de - hacsak nem kertes házban él - ez eléggé kivitelezhetetlen, vagy legalábbis problémás.


Azt gondolom, egy magánytól szenvedő férfi is szívesen venne igénybe olyan lehetőségeket, amik enyhítik a magányát(ez esetben házikedvenc). De amíg egy nőnél ez alap, addig egy férfit ezért cikiznek, megszólnak, lesajnálnak. Egy férfi legyen annyira kemény, hogy bírkózzon meg a magánnyal egyedül.


Ti hogy látjátok ezt? Nem "unfair" ez egy kissé?



2017. nov. 30. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem szánalmas egyik se, meg nem is általános; időnként előfordul 1-1 macskás nő a filmekben. Szerintem nem vészes. Egyik se szánalmas, és én nem is nagyon ismerek ilyeneket akik sok macskával pótolnák a társukat, de ha vannak, akkor biztos nagyon aranyosak, mert szeretik az állatokat.
2017. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Mintha nem a macskás nővé válás lenne a szánalmasság és magány csúcsának kikiáltva... A macskás nők lettek a viccek csattanói, ők azok, akikkel a férfiak riogatják a nőket, hogy azzá válnak, ha sokat válogatnak. Ezt irigyled? Ezt?

Vegyél egy macskát, vagy akár 100at, mert ennél már nem lehetsz szánalmasabb...

2017. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
#9: Ez hülyeség. Én is vidéken élek és senki nem szólt még meg azért, mert macskát tartok.
2017. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem tartom szánalmasnak ha bármelyik nem is macskát tartana... Nekem is úgy alakult, hogy megmentettem* 2 kis szőrmókot, mert az anyjuk magára hagyta őket, picik voltak. Egyik* annyira le volt már soványodva, hogy nem bírta sokáig. :( Másik életben maradt és oda is lett ajándékozva egy kislánynak, érdeklődtem később, hogy meg szabad nézni, mert azért csak van 3 bátyja... Hát a macskát szétszadizhatták, mert le volt pörzsölve a bajsza, meg szegény f**ott állandóan... Elhoztam, rendbe jött és szépen rám ragadt :D Azóta eltelt 7.5 év és nem lehet levakarni rólam, bújik-dorombol meg minden de csak nekem, exem aki totál macskamániás volt, neki sem ment oda sosem :D Olyan mintha a lányom lenne. :))) (Megszerettem, na, pedig neeem akartam!!!)


Ez van :D

(lehet lepontozni)

2017. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

1.: A "macskás nő" sem igazán pozitív jelző, tehát azért felesleges bárkire is irigykedni, mert ezt a jelzőt megkapta.


2.: Férfiként gyerekkorom óta volt illetve van macskám és kutyám is. Régebben is nagyon szerettem őket és most is. Egyik sem tud pótolni 100%-osan egy emberi társat, de rengeteg szeretetet tudnak adni. Jó dolog azt érezni, hogy legalább ők várnak haza, illetve ahogy örülni tudnak az együtt töltött időnek. Ha ezért szánalmasnak tartanak, hát legyen. Nem igazán érdekel mások véleménye és egyáltalán nem gondolom, hogy valami ördögtől való dolog lenne ezért macskát vagy akár kutyát tartani.

2017. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

Ez micsoda hülyeség. Sose értettem :)


3 cicám van, egyedülállóként is volt és a párom mellett is van. De lehetne épp kutyám, hörcsögöm vagy aranyhalam. Akinek bármilyen állatkája van az egyszerűen csak szereti az állatokat.


Nekem kifejezetten szimpatikus ha egy férfi szereti a cicákat, ha meg van is neki az külön plusz pont. Semmi szánalmas nincs benne. És biztosan állíthatom, hogy minden cicákat szerető barátnőm is így gondolkozik.

2017. dec. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%

Van 2 macskám (+ néha ideiglenesek), viszont 12 éve élek párkapcsolatban. :D szóval én vagyok a társas macskás nő.


Egyébként ha egyedülálló lennék, nekem sokkal vonzóbb lenne az a férfi, akinek van macskája/kutyája/hörcsöge stb, mint egy olyan aki nem állatbarát.

2017. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én egy boldog remete vagyok és pont lexarnám, hogy ki mit gondol. :D

Még nincs se kutyám, se macskám, de a kertben akár elférne mind a kettő. :)

39/F

2018. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!