Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderen mennyre lehet normális barátnőt találni? Mennyire jó társkereső alkalmazás a tinder?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mondjuk máshol sem, az a néhány normális nő, aki létezik, mind foglalt.
2017. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet ott is találni komoly kapcsolatot. A legendák szerint. Arra készülj, hogy a sok nyomorék miatt általában az emberek ingerküszöbe is alacsony. Szóval aki komolyat akar, az valószínűleg hozzám hasonlóan marhára bizalmatlan lesz és szkeptikus. Nem azon borultam ki, hogy ezer matchből az a 600, aki rám ír, nagyjából 20 kivételével semmi komolyat nem gondol, vagy majd meglátja (hát nem fogja), hanem az, hogy általában mindenki előadja magát, és utólag, pár randi meg pár kör hitegetés után derül ki, hogy igazából mégsincs úgy, ahogy azt mondták, és jobb lenne csak valami komolytalannal folytatni. Szóval én már általában eléggé bizalmatlan vagyok azzal, aki komoly kapcsolattal jön. Bár én már a törlés határán vagyok a sok farok miatt.

N

2017. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges. Én kb 3 hetet használtam, amikor a mostani bnőmet megtaláltam.

Van egy rejtett algoritmusa a tindernek, miszerint ha folyton rajta lógsz akkor kevesebb match-ed lesz illetve, ha ritkán lépsz fel, szintén. Nem tudom ki írt erről cikket és hol, de megfogadtam, 2-3 naponta néztem fel fél órákra és amikor legközelebb felnéztem mindig volt match-em, legalább 2.

Szóval igazából ennyi. Jó kép, jó bemutatkozás és tudni hogy mikor lépsz fel és kit húzol jobbra. :)

2017. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Olyan mintha a Mikulásnak írogatnál levelet. Választ nem kapsz,max agybajt
2017. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#12: ki az, aki 600 próbálkozó után sem jut el oda, hogy maga kezdeményezzen?..
2017. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem eddig szerencsém volt csak. Normális,kedves,értelmes lánynak tartom magam és ez a visszajelzés is másoktól. Leginkább kíváncsiságból kezdtem el tinderezni. Szerintem az egész a szerencsén,megérzésen és a jó válogatáson múlik. Az első komolyabb kapcsolatom innen lett és nem bánom. Azóta szakítottunk..eltelt pár hónap és megint elkezdtem,mert miért ne de már nem teljesen komoly célokkal viszont még is egy komoly nagyon édes emberrel ismerkedtem meg :) Szóval szerintem simán lehet találni,de lehet hogy hónapok fognak kelleni hozzá,légy türelmes és figyelmes.
2017. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!