Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatnom kéne?

Figyelt kérdés

Nagyon laza vagyok ismerkedéskor szeretek új embereket megismerni , ha viccelnek velem pasik veszem a lapot , ha ajánlanak h hazakisérnek , vagy mellém akarnak ülni munkaba vagy beszelgetest kezdemenyeznek en nem latok ebben rögtön felhivást a tangóra , mert en hiszek abban h emberként is lehet egymashoz közeliteni .

Sokan azt hiszik h nem fogom fel a helyzteteket , ha egy pasi lép felém , de ez egy tudatos döntés a részemröl , h en mindent csak haverkedésnek veszek mert mennyire szánalmas az a nõ, aki minden vele beszelõ pasiban a következõ partnerét látja.

Elõfordult parszor h konkret utalást is tettek pasik ( volt h meglepõdtem) , de volt aki szerintem csak kivancsi volt , mint ember az emberre.

Szerintetek rosszul látom ?

Vagy ha egy pasi kedves segitõkész az rögtön szexet akar , vagy komolyan ismerkedni ?

Többen mondtak h egy hetero ferfi nem segit csak ha akar valamit .

Nincs olyan h puszta emberség ?

Nem szeretnek nevetseges lenni .

Ti mit tanacsoltok ?



2017. dec. 3. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Miben kéne tanács? Változtatásban? Minek? Így vagy jó, te ilyen vagy. A pasik nagy része meg igen, általában akar valamit ha jópofizik egy csajjal. De ez evolúciós dolog, szóval nagyon ne görcsölj rá :)
2017. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valamennyire gondnak éled meg, mert kérdést teszel fel róla. Milyen problémákat okoz ez neked? Én azt gondolom az lenne a normális, ha lehetne haverkodni és emberként tekinteni a másikra, de ha ezt a másik nem úgy gondolja, abból sok félreértés lehet. Munkahelyen meg különösen kellemetlen, mert nem tudod elkerülni később.

Az aranyközéputat érdemes szem előtt tartani. A túlzott nyitottság tűnhet flörtölésnek. Vajon a női beszélgetőpartnereket ilyen lendülettel fogadod? És bezárkózni sem kell, túlzásnak tartom azt is, ha valaki rá néz a másikra, már azonnal többet lát bele.

2017. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van aki meg akar dugni, van aki csak emberségből kedves hozzád. Ezt neked kell eldönteni. Az se jó ha valaki túl közvetlen mert annak legtöbbször félreértés a vége, azt hiszik hogy könnyen kapható cafka vagy. Az sem jó ha fapofa vagy mert akkor azt mondják hogy felvégsz, beképzelt vagy.

A középút a helyes.

2017. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Problema mert mondjak paran h lehetõsegeket szalasztok el mert nem veszem a lapot komolyabban csak hulyeskedes szintjen.

Allitólag igy sokat szalasztok.

Pedig szerintem egy ferfi ha akar valamit konkretan megmondja nemcsak kedveskedik

2017. dec. 3. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen lehetőségeket szalasztol el? Ha arra gondolsz hogy minél több emberrel dudj akkor igen.

Ha párkapcsolatra gondolsz akkor nem mert ha valakit komolyan érdekelsz és nem csak meg akar dugni akkor kitartóan kedves lesz hozzád, és az ilyen kapcsolatok hosszú idő alatt alakunak ki.

Itt a kérdés a mennyiség vagy a minőség. Kinek mi a fontos a párkapcsolatban.

2017. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel a férfiak túlnyomó többsége pedig úgy közelít feléd, hogy vonzónak talál. És ez nem is pont emberség kérdése, de a legtöbb férfi úgy van beállítva, hogy minden nőt vonzalmi tekintetben néz, míg a nőknél külön vannak a vonzó, meg külön a barátnak való pasik.

Érdemes lehet utána nézni, szokták ezt létra elmélet/ladder theory -nak is emlegetni.

2017. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. dec. 3. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek a hátsó szándék /szex vagy vag kapni akarok / nélküli segítségben.

Alapból segítek annak kit nagyon kedvelek ::))

De szerintem te tényleg nem látod a különbséget ha v ki csak segít....

Vagy ismerkedni szeretne.....és út komolyra fordulna a dolog.

2017. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!