Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni társkeresőkön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni társkeresőkön, a "kis hercegnő effektus" ellen?

Figyelt kérdés

3:25-nél van róla szó:

https://www.youtube.com/watch?v=ipHv4-MKim8


Sok hasznos dolgot mond, de mégis mit lehet tenni az ellen, hogy még az átlagos nők is a netes társkeresőkön "kis hercegnőnek" képzelik magukat, és a tökéletes herceget keresik. Épp ezért egy átlagos férfit válaszra sem méltatnak, mert annyira el van szállva az egójuk a sok bókoló levél miatt?


2017. dec. 3. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket a nőket hagyni kell.
2017. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Még össze se jöttél senkivel de már azon gondolkozol, hogy miként tudod megváltoztatni a másikat?
2017. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Mit lehet tenni? Hagyni a fenébe a társkereső oldalakon lévő nőket, épeszű férfi nem szivatja magát velük.
2017. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Pl ne ismerkedj társkeresőn ?? ;)

Nem is értem az ilyen embereket. Sose vetemednék erre, ezzel csak magamat minősíteném, hogy kétségbeesetten párt akarok és a való életben nem találok párt. Nagyapáink sőt anyáink korában se volt internet még is találtak pár maguknak. És nem kell kardba dőlni ha nincs senkid...akkor mi van ? Vagyis gondolom én...gáz aki párkapcsolat függő !

22L

2017. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Leszarod és továbbállsz. Miért kellene neked egy ilyen nő, komolyan? Nekem sem kell egy bunkó, egoista férfi. Nem is akarok nekik tetszeni. Nem is akarom megváltoztatni sem őket. De még csak látni sem akarom őket. :D
2017. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Erre csak a nagy számok törvénye lehet a válasz, minél több embernek megpróbálsz írni azt annyi. És egy nőnek sem szabad különleges jelentőséget tulajdonítani, még ha válaszol is, amíg nincsen randi, addig darab darab, ha eltűnik, akkor eltűnt ez van, lesz másik stb. így kell hozzáállni.

Meg alapból arra számíts, hogy kb 100-ből 1 vagy még annyi se a sikerességi ráta, vagyis tudj jól egyedül is ellenni, ne ettől függjön az életed, hogy éppen írnak e, vagy sem.

2017. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet mit tenni. Amíg ekkora kereslet van nőre, szépre csúnyára, fiatalra, idősebbre, kevéssé iskolázottra, csücsörítősre, csaknem BÁRMILYENRE, addig sok lesz a "hercegnő".
2017. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akit sokan ajnároznak,az ha alapból is beképzelt,felveszi ezt az attitűdöt.Amit tehetsz,hogy az ilyeneket figyelmen kívül hagyod.Amúgy az ilyen oldalakon kevés a normális ember,de azért akad.Próbálkozni kell,nem fennakadni ilyesmiken.Csak magadat húzod fel tök feleslegesen.
2017. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit. És tudod, mi a mókás? Mint rájöttem, nem is igazán a külső számít. Azazhogy de: ha tényleg klasszikus értelemben vett tízpontos herceg vagy, akkor nyert ügyed van, egyéb esetben 20-ból 1 nő fog válaszolni. Tök átlagos, sőt inkább jóképű haverom is pontosan ugyanolyan sikerességgel szórta a leveleit egy időben, mint én, a dagadt, nem épp macsó szívtipró. 95%-uk komolytalan, ne húzd fel magadat rajtuk. Eleinte én is felháborodva tettem fel a kérdést, hogy akkor az ilyenek mégis minek vannak fenn társkeresőkön, és bár a kérdésem továbbra is áll, rájöttem, hogy nem szabad túl sok jelentőséget tulajdonítani egy nemválasznak. Ahogyan a lepontozott kolléga írta: darab-darab, addig mész, amíg nem válaszol valaki (aztán hogy ez hanyadik társkeresőn fog megtörténni, az mást téma). Nem etikus így hozzáállni? Leszarom. Szintén nem etikus nem válaszolni senkinek és csak fényezni az egót.
2017. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálkozna be náluk tömegesen a sok kanos gavallér, nem éreznék így magukat.
2017. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!