Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet szingliként boldogn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szingliként boldognak lenni, és a kudarcba fulladt ismerkedéseket feldolgozni?

Figyelt kérdés

Van valakinek valami jó taktikája?

Egy hónapja vagyok szingli. Nem volt hosszú kapcsolat, 5 hónap. De nem bírom magam túltenni, sőt mintha egyre rosszabb lenne. Nem volt szerelmes a srác, rideg volt. De mégis bután vissza vágyom. Talán csak a gyávaság, az egyedül léttől való félelem. Nagyon kuszák az érzéseim, nem tudom őket hova tenni. Képtelen vagyok túllépni, a sikertelenségen, hogy mit rontottam el, mit kellett volna másképp csinálni. Szívem szerint felkeresném, és kérnék egy új esélyt. Persze nem teszem, ennyi önbecsülés még maradt bennem. Csak ez a hiány érzet valami borzasztó. Valakinek valami ötlet?

Nem tudom mit csinálhatnék. Minden rá emlékeztet.



2017. dec. 4. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pár hónap és jobban leszel.
2017. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sokat segített, hogy a barátnőimmel eljártunk bulizgatni, ismerkedtem másokkal, elfoglaltam magam, hogy ne tudjak ezen kattogni.

Nekem 6 hónapba tellett, hogy túl legyek rajta, de persze még minidig érdekel.

Hajrá! Tudom, közhelyek amiket írtam, de tényleg ez segít.:)

2017. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő vagy?
2017. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszülettél, tökéletesen boldog voltál, pedig szingli voltál. Csak a hang a fejedben mondja azt, hogy valaki vagy valami kell a boldogsághoz, pedig nem kell hozzá semmi. Ezt csak a média ültette el a fejedben. Se pénz, se társ nem kell a boldog élethez.
2017. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezek a kapcsolat függőség tünetei? Mert nem állítom, hogy nem vagyok az.

Ha igen, azon lehet segíteni?

2017. dec. 4. 12:09
 6/11 anonim ***** válasza:
gyógyszex:)
2017. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenen lehet segíteni. Amúgy Google a barátod.

Ki kell tölteni az életedet tartalommal és célokkal, amik felé napi szinten is mutathatsz haladást. Megtanulni valami újat, kipróbálni új sportokat, hobbikat, minden, ami aktív tevékenység, és nem sorozatnézés meg TV előtt poshadás. Minden olyan, ahol a saját erőfeszítésed által változnak a dolgok, és a munka megtérül,amit befektetsz. A kudarc ellen elég siker kell, nem feltétlenül ugyanabban, de olyanban, ami számodra érték, és amitől te magad is érdekesnek érzed.

2017. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne légy makacs , mert ő is az. :( és így semmi nem történik ha mindketten vártok.

Tudod sokszor az ember a makacssága , önfejűsége miatt lesz egyedül és magányos, szomorú....stb...

Nekem 6 hónapos kapcsolatom volt legutóbb , ő volt a hibás annyira nem nyomult , de már bánom hogy nem léptem , reagáltam rá pozitívan.

Már késő...de egy szóval sem mondta hogy változni szeretne.

2017. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő sem volt szerelmes. Nem hibáztatom. Az érzelmeket nem lehet befolyásolni. Ezért nem írok neki. Ezért nem keresem. Ha 5 hónap alatt nem érezte, hogy velem szeretne lenni, akkor az újabb próbálkozás csak fájdalmasabb lenne.
2017. dec. 4. 12:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Én évek óta szingli vagyok, évi egy - két randi jut, az is valami, legalább veszek olyankor egy inget...

F.

2017. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!