Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van az életemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az életemnek így? Éljek így tovább?

Figyelt kérdés
32.5 éves diplomás vegyész férfi vagyok. Se nem hülye (buta), se nem csúnya (sőt, sok nőnek bejövök). De nincs szociális életem. Nem vagyok aszociális, de képtelen vagyok kapcsolatokat kialakítani. Párkapcsolatom volt 6 is, de barátság igazán szinte 1 v 2, de az is csak gimiben. Ez pedig, hogy unalmas vagyok, a nőknek és a férfiaknak is gáz, vagyis a szemükben. Ezért nem is nagyon tartott tovább 1-2 évnél egyik kapcsolatom sem. Szeretek nőkkel barátkozni,de olyanokkal, akikben csak a barátságot látom. De miként ők rájönnek, hogy nem akarok többet, úgy megszüntetik a barátságot is. Unalmas az életem vidéken, kisvárosban. Barátok, ha régen nem alakultak ki, nem is nagyon lesznek. Ha unalmas vagy, kevesebbet beszélsz, vagy nincs benned haszon, akkor senki nem kíváncsi rád manapság. Azok a nők, akik pedig nekem kellenének, azoknak nem kellek, mert majd mindegyik meg van szokva, hogy a férfi kiváló szociális képességekkel rendelkezik, jó humorú, barátságos, full magabiztos. Én pedig barátságok híján nem tudok magabiztos lenni. Mindig stresszelek, hogy elrontok valamit, mondok valami rosszat és elszáll a beszélgetés, barátság. Sajnos csak 40 órát dolgozok, ami után marad a 4 fal, a bezártság. Szeretek eljárkálni ide-oda autóval, de pár és barát nélkül kellemetlen és kicsit zavar is. Ami látszik rajtam, így még mélyebbre süllyedek. Válasszak a diplomás munkám helyett olyat, ahol 12 órát dolgozok és eltereli minden figyelmemet a magányról?
2017. dec. 4. 20:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én pedig szeretek barátkozni, férfival, nővel. De ha én pl nem akarok a nőtől többet, akkor rájön és nem akar barátságot. Akivel elmentem randizni, és érezte, hogy visszahúzódó vagyok (még ha be is jöttem neki), akkor megszakította a kapcsolatot barátság termén is. Rémes. Magam alatt vagyok.
2017. dec. 4. 20:57
 2/19 anonim ***** válasza:

Menj el egy gyárba dolgozni ott vannak csajok is 3 műszak stb talán ott összejöhetnél egy csajjal


Jobbat nem tudok előny az egzisztencia és a kocsi segítség ebben.


Nem a rongyrázásra gondolok de emel az ember értékén persze csak akkor ha emberileg is normális vagy és tudsz közvetlen is lenni.

2017. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nyugi a fájdalom nevel a legjobban
2017. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tanulj.

Ha majd nem lesz értelme, meghalsz úgy is.

2017. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Albérletben élek, de a főbérlő nekem adja úgy tűnik, persze hitelre. Rendes, jobb fajta autó van. Ezekkel úgy nincs gond. Bő átlagosan keresek, gyárban nem lenne ennyi. De valamit valamiért, hogy eltereljem a figyelmem...
2017. dec. 4. 21:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Én visszasírom azokat az időket amikor gyárban dolgoztam jó sorsközösség van összetartás, és vannak jelyek ahol sok jó csaj is van és közvetlenek emberiek nem olyanok mint sok kirakatnő.
2017. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor halj meg, légy öngyilkos, ha szerinted nincs értelme az életnek.

Senkinek nem fogsz hiányozni.


Más foggal körömmel ragaszkodik az élethez, te pedig ilyen kijelentést mersz tenni, hogy "Mi értelme van az életemnek így? Éljek így tovább?"

A kutya is jómódjában veszik meg.

Más, aki halálos beteg, bármit megadna azért, hogy élhessen, te pedig ilyen kijelentést teszel???!!


Szánalmas vagy.

Az életedért egyedül te vagy a felelős. Ahol most tartasz arról egyedül te tehetsz.


Foglalkozz önismerettel.

2017. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A legrosszabb ***** válasza:
51%
Miért teszed az életedet függővé a nőktől? Nélkülük talán nem lehet élni?
2017. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem elég visszás amit írsz. De lehet, hogy csak azért, mert én veled ellentétben buta vagyok :D :D

Szóval nem értem azt, hogy ha szeretnél párt és vágysz egy társra, akkor miért nem akarsz senkitől semmit azok közül a nők közül, akikkel "barátkozol", bármit is jelentsen ez nálad.

Másrészt nem tudom miféle nők ezek, de ez pont fordítva szokott lenni (én esetemben is mindig). Úgy, hogy a férfi akar többet, míg a nő csak egy barátot, ezért megszakad a kapcsolat. Egy nő nem hinném, hogy megszakítaná a barátságot, mert ő többet akar és a férfi nem. Én is szívesen barátkozom férfiakkal, többnyire sokkal mélyebben, értelmesebben lehet velük beszélgetni, mint nőkkel. De eszembe sem jutna rájuk akaszkodni, majd megsértődni és megszakítani a barátságot.

Nem hinném, hogy senki nem tetszene neked azok konzul, akikkel barátkozol, se külsőleg se belsőleg, ez elég nehezen elképzelhető. Nem lehet, hogy egy nagyon kicsit lejjebb kellene adnod az elvárásaidból?

2017. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek egy barátnőre van szüksége de nem találta meg lássuk be az internet világában mikor ilyen őrület van nem könnyű.


Az online felület alkalmatlan a társtalálásra, ezért javaslom a gyárat. Ott szerintem társra találhatsz csak olyan helyet fogj ki és légy nyitott közvetlen. Ne maradj ki a bulikból és legyél laza..

2017. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!