Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az legfontosabb, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az legfontosabb, hogy egy nő szép legyen?

Figyelt kérdés

Elsődleges szempont a férfiaknál, hogy egy nő szép legyen.

Miért van ez?


2017. dec. 4. 22:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mert a kisnyúl szőrös
2017. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Valakinél biztosan ez. Nekem nem kell szép nő, ami nem azt jelenti, hogy a csúnyákra bukom. Az átlagos nők, akik igényesek, ápoltak, rendben vannak megjelenésre, sokkal izgatóbbak azoknál, akiket a többség hypeol. Én sosem a többséghez tartoztam semmiben sem. Az mindig téved.
2017. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ti talán csukott szemmel mentek pasizni?

Egyébként nem ennyin múlik, mert számomra is van olyan nő akit nem lehet feljegyezni szinte sehova a kiugró szépsége miatt és szerintem ő sem tartja magát valami gyönyörű nőnek, nekem meg mégis tetszik és szeretek ránézni.


A nők meg legalább annyira bezsongnak, bepörögnek, ha egy sármos, sportos, bájgúnár van a közelükben mint amikor a férfiaknak felkelti az érdeklődését egy szép nő.

2017. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó ne mondd már nekem, hogyha mindkettőre lenne lehetőséged, akkor csak azért a számodra külsőleg kevésbé vonzót választanád, mert neked nem kell szép nő. Szépség mellett még lehet ugyanolyan értelmes is az a nő.


[link]


[link]


ha itt nem az elsőt választanád, én keresztbe leszopom magam kajakra. És most nem sértésnek egyik nőnek se, meg senkinek(és "átlagosnak" is direkt egy szép nőt kerestem), de ez beléd van kódolva, mint ahogy mindenki másba, miért hazudnál?:D

2017. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Hát figyelj kérdező...


Nem vagyok szép!

-De jól főzök-sütök,beszélgetek a párommal,kedves vagyok az emberekhez,

Mosolygok és ügyelek arra ne lógjon a hátsóm...

A szépség nagyon távol áll tőlem.


De nem is érzem a hiányát és aki ismer és szeret az sem!


N/43

2017. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Én a 13-as vagyok. Nem teljesen értem ezt a választ amiben a linkek vannak. Ha számít valamit akkor én egyértelműen a másodikat választanám. Az első lány külseje több helyen problémás számomra, tetoválás, mocskos körmök, idétlen hajfestés, kenceficék, szempillák brrrr


A másodikon egy kellemes női tekintet van.

2017. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Diavolino44 ***** válasza:

# 7

Nincs igazad, ezek a dolgok meg ma is mukodnek. Az evolucio nem kapcsolhato ki es be.

Irok egy sztorit lehet nem hallottad. :)

Csinaltak egy kiserletet, hogy a ferfiaknak ki kellett valasztani, melyik no tetszik nekik a legjobban. A ferfiak szinte kivetel nelkul azt a not valasztottak ki akinek csipo derek aranya xy%volt, bocs de nem emlekszem mar a szamra. S ezt osszevetettek, a fogamzasi kepeseggel, s kiderult, hogy az idealis csipo derek aranyu nok, sokkal fogamzokepesek mint akinek mas aranyu ez a szam.

Tudom, mert volt egy ilyen exem, o hivta fel a fugyelmem erre, s ot sokkal jobban kivantam szexualisan mint barki masik exeim kozul.


Valamint a szep szimetrikus arc, szinten a magas noi nem hormon az osztrogen hatasara alakul ki.


Meg rengeteg apro dolog van, ami nem kapcsolhato ki. Ha erdekel a tema, Szendi: A no felemelkedese es bukasa, lenilincselo olvasmany.

2017. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
el
2017. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#10 ne a nők elvárásaival foglalkozz, ne akarj egy ilyen képzeletbeli hülyeségnek megfelelni. A saját elképzeléseid legyenek fontosak.

Akinek ilyenek miatt nem kellesz, az annyit is ér.


#14 tulajdonképpen a második nem rosszabb sokkal, mint az első, illetve a fotó minőség is sokat ront.

Ha az első egy beképzelt flegma csaj lenne, akivel nehezebb kijönni, a második pedig egy kefves figyelmes, aranyos csajszi lenne, akkor inkább választanám a másodikat.

Persze nyilván fontosak az arányok, ha a másodikra egy godzillát linkeltél volna, akkor nyilván inkább az első.

2017. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Sokaknak valóban ez számít, de vannak akiknek nem. Jelenleg egy olyan lány tetszik nekem KÍVÜL belül, akit a kollegáim lerondáznak meg hasonlók, számomra viszont ő a legszebb, pont úhy tökéletes ahogy van. Elsősorban a mentalitása, viselkedése, és a lelke ami fontos számomra, nem a külső. Ennek ellenére van olyan, akivel nem jönnék össze, akármennyire is tetszik a személyisége, ha külsőre nagyon bem tetszik nekem.
2017. dec. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!