Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki szintén nem érdemli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szintén nem érdemli meg az élettől az emberi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak, akik szenvednek a magánytól, igen.
2017. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nincs - csak olyan van, aki megtagadja őket magától. A kérdés csak az, hogy miért?
2017. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az olyan, aki az összes embertársának a bizalmát sokszorosan eljátszotta, és valószínű, hogy ilyen szempontból nem is fog megváltozni. Tulajdonképpen a pszichopaták. Csak sajnos, mivel azok nagyon jók a megtévesztésben (ez összefügg a lalkiismeret hiányával), ezért mégis megkapják.
2017. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Milyen tulajdonságra utaltál a pszichopatákkal kapcsolatban? Hogy viselkednek ilyen téren?
2017. dec. 5. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg abszurd módon van megközelítve a kérdés, mert az emberi kapcsolatok nem érdem kérdése, hanem inkább szociális skilleké, amik pedig fejleszthetők. Viszont nyilván nem jár alanyi jogon senkinek, mint ahogy a levegőn kívül kb. semmi más sem, mert nem az élettől kapod ezeket a dolgokat, hanem magad teremted meg őket. nagyon könnyű másra kenni a felelősséget (életre, sorsra, más emberekre, istenre, franc tudja mibe kapaszkodik még a sok gyenge ember), csak épp magaddal szúrsz ki vele a legjobban.
2017. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra utaltam a pszichopatákkal kapcsolatban, hogy a fő jellemzőjük, hogy nincsen lelkiismeret-furdalásuk, és minden ember lényegében egy eldobható zsebkendő számukra. Ha már elérték a céljukat, egyáltalán nem érdekli őket többé, hogy milyen a megítélésük. Mindig ugyanolyanok maradnak, mert semmit nem tanulnak az életből.


[link]

2017. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
+1 az 5-öshöz. Az gondolkodik úgy, mint a kérdező, aki önmagán kívülre akarja helyezni a saját felelősségét.
2017. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!