Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön miért ilyen gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön miért ilyen gyakori a csúnya pasi - szép nő kombináció?

Figyelt kérdés

Jó ismerőseim nem rég (másfél hónapja) költöztek ki Észak-Írországba, és ez már a negyedik vagy az ötödik ilyen újdonsült "barátjuk" kint, akik ilyen és ehhez hasonló párost alkotnak:

[link]


Ez ott az átlag pár... nem tudom feltűnt-e valakinek, de szerintem sokkal vonzóbb a nő. Írtam is ismerősömnek, hogy egy ilyen férfi, Magyarországon szűzen halna meg, nem hogy még egy ilyen szép felesége legyen. Hol már?

Itt egy ilyen szintű külsejű nőnek, egy félisten pasija van, ha megfigyeltétek. De a propaganda az persze megy, hogy a magyar nők milyen szépek, és a külföldi pasik sokkal jobbak mint a magyar pasik... egy fenét!


2017. dec. 5. 19:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Német iparvárosban dolgozom. Itt jellemzőbb a jó képű férfi randa tehénnel kombináció. Ha a nőtől a tükör is összetörik, akkor a férfi esetleg arab vagy néger.
2017. dec. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha kirúgnak a munkahelyemről, megyek Írországba.
2017. dec. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Csak Észak Írország vagy a normál is ugyan ez? Voltam a királyságban, a másik szigeten 1 hetet ott ez nem tűnt fel.
2017. dec. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mennyi ieigy hónalmirigy.A nő a képen gyönyörű.
2017. dec. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A férfi előnytelen szögből van fotózva, amúgy nem csúnya. A nő meg átlagos, csinos arcú, de semmi különleges. Egyedül a természetes szőke haja és kék szeme az, ami miatt magyar szemmel különlegesnek tűnik, de északon sok szőke van, ettől ott nem lesz kiemelkedő.
2017. dec. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de tök egy szinten vannak - nőként mondom. Amúgy meg nem tudom, hol élsz, hogy ilyen nőknek félisten pasijuk van... arcra szebb vagyok, mint ez a nő (gyanítom, alkatra kb. ugyanakkora, a kis tokából kiindulva), és messze nem tolonganak értem a férfiak, még a rondábbak sem (vagy mondjuk évi 2 csöves/drogos/cigány/nagypapa belém ürítene, ha engedném). Nemhogy a félisten típusú sportos latin macsó :D. (szerencsére nem is az a típusom, a párom olyasmi, mint a képen levő).


Amúgy ilyen külsejű férfiak, ha nem dögunalmasak és jó a humoruk (nemcsak maguk szerint meg anyu szerint), mindig találnak nőt Magyarországon is. A rondábbak is.

2017. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!