Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valójában sokkal rosszabbul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában sokkal rosszabbul nézek ki, mint ahogy gondolom magamról? F

Figyelt kérdés
Sosem rajongtak vagy kerestek engem a lányok,de sose gondoltam arra,hogy ronda lennék.Azonban mostanában egyre inkább az merül fel bennem,hogy sokkal jobb kép alakult ki magamról,mint amilyen valójában vagyok.
2017. dec. 5. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Keveseknek adatik meg, hogy rajonganak értük a nők. Attól, hogy nem így van, még nézhetsz ki normálisan. Ha nagyon érdekel, küldd el a fotód néhány nőnek szakértésre!
2017. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt bajom azzal,hogy nem rajonganak értem a nők.Túlélem,de az már más kérdés,hogy ronda vagyok.
2017. dec. 5. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Ide küldhetsz képet.
2017. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is johet.
2017. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyomjad ide is :)
2017. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell rondának lenned, hogy semmilyen érdeklődést se mutassanak irántad a nők, elég, ha nem vagy kifejezetten jóképű. A fiatal nők ugyanis még megtehetik, hogy a bőséges férfiválasztékból kiválogassák a legjobban kinéző férfiakat, mivel körülöttük forog a világ. Aztán idővel, ahogy elmúlik az őrület körülöttük, kénytelenek nyitni az egyéb férfiak felé is.
2017. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép/jóképű vagy, akkor sem keres a másik nem, ha nem vagy elérhető. Ha kevés helyre jársz, nem vagy nyitott látványosan az ismerkedésre, nem tartod az emberekkel a kapcsolatot én nincs olyan felület, ahol egyáltalán tudomást szereznének arról, hogy ilyen is van, akkor azt sem keresik, aki jól néz ki. Nőben sem. Férfiaknál meg amúgy is kisebb eséllyel próbálkozik be magától nő, mint fordítva.


Nem tudom, hogy nézel ki, de ne ebből akarj leszűrni magadra nézve messzemenő következtetéseket.:D

2017. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kép vagy arc csak egy része az egésznek. Sokat ront vagy javít az első benyomáson is, hogy milyen a hang, a beszéd, a mozgás, a stílus, stb. Van, akire kép alapján azt mondod, hogy átlagos. Aztán látod élőben, beszélsz vele, és kialakul egy egész más benyomás.
2017. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kíváncsi lettem hogy nézhetsz ki :D

22L

2017. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok csúnya, több visszajelzést is kaptam már életem során, idősebb nőktől is. De Értem se nagyon rajonganak a lányok, akiért már igen, az már vagy nagyon jól néz ki, vagy szimplán a magabiztosságával rögtön leveszi a lábukról őket. Nézhetsz ki még attól jól, hogy nem rajonganak körbe.
2017. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!