Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem magam egyre...

Miért érzem magam egyre rosszabbul, kövérebbnek és undorítóbbnak magam, ahogy fogyok?

Figyelt kérdés

Tavalyhoz képest elég sokat fogytam,ruháimon is észrevenni,és visszajelzésekből is ezt hallom.Viszont egyre hájasabbnak tartom magam,sokszor kételkedek benne,hogy egyáltalán le tudom-e adni a felesleget.Nem tudom elviselni hogy nem vékony a combom,hogy nem teljsen lapos a hasam.Világ életemben kövér voltam,és így el sem tudom képzelni,hogy ne lenne rajtam felesleg,pedig erre hajtok,ezen muszáj változtatnom.

Mozgok rendszeresen,szeretem is csinálni.

Mit tudnék tenni,hogy ne így érezzem,hogy sikeresebben fogyjak?Sokszor bőgni is szoktam miatta...


2012. jún. 21. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Ha így haladsz, anorexiás leszel.
2012. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, én a saját példámat tudom elmondani neked:

8. után 12 kilót fogytam. Utána ugyanolyan kövérnek éreztem magam, mindenki dícsért, de ha tükörbe néztem, még mindig kövérnek és hájasnak éreztem magam, hiába tudtam kisebb ruhákat hordani stb. Nem tudom, te hogy fogytál, én annó csak a diétára figyeltem és nem sportoltam mellette = sok izmot építettem le, de zsírból maradt, hiába lettem kevesebb kiló. Persze jojóztam is egyet, úgyhogy még több is visszajött. Sokáig úgy gondoltam, hogy mindegy, nem tudok ellene tenni, de mióta normálisan utánaolvastam, megint nekiálltam, már lement 7 kiló és már sokkal jobban érzem magam, mindig mérem magam centiben is, nem csak kg-ban, és testzsír arányát is szoktam mérni! ez persze mentális is valahol, nekem annó 2 nagyon vékony barátnőm volt, akik mindent megehettek, egész nap csoki-chips, én meg szenvedtem, hogy még mindig kövérebb vagyok náluk. Magadhoz képest kell viszonyítani, nem a topmodellekkel teletűzdelt, photoshoppolt magazinokhoz.

2012. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit eszel, hogy eszel? Valószínű hogy szépen kiürítetted, majd leépítetted az izomzatodat a helytelen táplálkozással, és ezzel a testzsírszázalékod csak nőtt, mert zsírból semmi sem ment le. Szóval kisebb lettél, de ugyanúgy nézel ki, vagy még rosszabbul. Ez a mérlegen akár több 10 kg mínusz is lehet! Ez csak tipp, étrend nélkül nehéz megmondani.
2012. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a ruháid is kisebbek, és jönnek visszajelzések, hidd el, nem vagy hájas, és jól nézel ki! :) Gratulálok a fogyáshoz! :)
2012. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!