Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek Könnyebben megtudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Könnyebben megtudnék nyílni illetve kezdeményezni lányoknál ha elveszteném a szüzességem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok hivatásosra gondoltam. Aki azt mondja keressek egy barátnőt az ne is írjon mert eddig sem jött össze.

2017. nov. 12. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem.
2017. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nőkhöz közeledni, csajozni ezután sem tudnál jobban. Igénybe vennél egy fizetős szolgáltatást, és átesnél a dolgon, de azt továbbra sem tudnád, hogy kell egy nő lelkére hatni.
2017. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem ezen múlik szerintem. Attól, hogy egyszer bedugtad a micsodádat egy nőbe, még semmi sem fog változni (max. egy kicsivel lazábban tudsz utána kommunikálni velük, mert nem motoszkál ott a fejedben, hogy szűz vagy - tapasztalat, bár én szerencsére nem fizetőssel vesztettem el a húszas éveim végén :D).
2017. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jó de én a testi adottságai miatt szorongok egy nő előtt
2017. nov. 12. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem nagyon fog segíteni, de rajta, csináld....legalább lesz egy jó estéd.
2017. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazuk van a korábbi válaszolóknak, nem ezen múlik a dolog.. viszont ha te már eldöntötted hogy megteszed, akkor minek írtad ki a kérdést? Bátorításra vártál esetleg, mert akkor rajta, feel free.. csináld meg,legyél túl rajta, aztán majd eldöntöd, mennyire lett jobb :)
2017. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valamit biztosan segít mert egy ok amiért nem tudsz megnyílni megszűnne. De csodákat biztosan nem tenne.
2017. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán szűnne meg az sem. Ahelyett, hogy szűz, ezután az járna a fejében, hogy csak egy nővel volt egész életében, ráadásul még fizetnie is kellett érte.
2017. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"A kérdező kommentje:jó de én a testi adottságai miatt szorongok egy nő előtt" Kinek, miféle testi adottságai miatt?
2017. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enélkül kén eljutni ugyana mentális állapotba.
2017. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!