Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érthető/elfogadható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető/elfogadható, hogy 24 éves szűzként azért nem merek kezdeményezni a lányoknál, mert nem akarom az önbizalmamat rombolni?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátnőm, sőt, soha nem is szólítottam le egy csajt sem. Egyrészt azért mert külsőre abszolút omega férfi vagyok (170 mély, 50 kiló vasággyal, szelfibot vékonyságú pénisz stb.) és alapból labilis személyiségem van (stressz, enyhe depresszió, fásultság) emiatt nagyon nehezen viselném el és lelkileg nem tudnám normálisan feldolgozni, ha egy csaj visszautasítana/lekoptatna vagy pedig szex során kiröhögne (méret, gyors tüzelés, bénázás). Így bízok abban, hogy majd valamikor spontán összejön valakivel valami és ha szexre kerülne is a sor, akkor a megalázást jobban fel tudnám dolgozni, mivel nem én kezdeményeztem és nem én tettem érdemi lépéseket az ismerkedésért. A tulajdonságaimat figyelembe véve ti mennyire tartjátok indokolhatónak ezt a fajta hozzáállásomat a társkereséshez?

2017. dec. 6. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

"mivel nem én kezdeményeztem és nem én tettem érdemi lépéseket az ismerkedésért."


Ezt hívják klasszikusan felelősséghárításnak. Ezzel a szemlélettel valami isteni csoda folytán juthatsz maximum érdemben nő közelébe.

2017. dec. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Miféle önbizalomrombolásról beszélsz? Hogy rombolhatnál le valamit, amid nincs?...
2017. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok mint te. Viccen kívül mondom, hogy menj el pszichológushoz!
2017. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!