Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pocakos átlagos pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pocakos átlagos pasinak lehet szép arcú csinos de duci barátnője vagy már ez is túl nagy igény és lehetetlen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet persze, én duci vagyok. Nem a pocak a lényeg, hanem az, hogy legyen emberséges, Kommunikatív, Érett gondolkodású és tudjon bánni a nőkkel hosszú távon.
2017. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Mennyi ilyen szaladgál az utcán, csak nézz körül! Sőt olyat is látsz, hogy pocakos a pasi és gyönyörű szép arcú, formás nő van mellette!
2017. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nagy igény lenne. Mármint én nem akarnék soha nálam "jobbat". Nem várok el mástól olyat, amit én nem tudok megugrani.
2017. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as egyetértve egy kicsit átfogalmazva gondolom ugyanazt: csak egy olyan társ mellett érzem magam jól teljes mértékben, aki hozzám hasonló ;)
2017. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ilyen pár vagyunk és nagyon szeretjük egymást :) Szerintem ha jó a humorod és értelmes vagy, simán találhatsz barátnőt
2017. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ferjem pocakos, en is telt vagyok. 11eve egyutt. Siman lehet:) Kitartast, megtalod a parod.
2017. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!