Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagember hogyan válhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagember hogyan válhat nagyon vonzó pasivá azon kívül hogy lottónyertessé, vagy celebbé válik?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy intelligens, jó a humora, van stílusa, céljai, tervei....de aki ilyen kérdést tesz fel, annak duplán meg kell dolgoznia mindezért...
2017. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Öltözzön előnyösen, sportosan, vagy elegánsan, de bármilyen stílusban, alkatához, egyéniségéhez illően.


Legyen ápolt, mert bár ez alap, azért egy pozitív összkép nem minden pasiról jön le. Legyen rendben a frizurája, a keze, legyen borostás, vagy sima, legyen szolíd, de férfias illata.


Ez a külső.


És persze legyen intelligens,érdeklődő,határozott, kedves, készséges,figyelmes,pontos, nyitott, de egy parányira zárkózott is, mi, nők se szeretjük a locsi-fecsi pasikat.


A nők egyrészénél az anyagi helyzet nem számít, de azért ne üljön nyakig az adósságban, és ne okozzon gondot meghívni egy kávéra vagy pl. most egy forró italra.


Ezek szerintem nem nagy elvárások, simán meg tudja valósítani egy pasi ha figyel magára.

2017. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerencse. Rengeteg szerencse. Vagy nagyon leadod az igényeidet.
2017. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amit felsoroltatok szinte minden emberre elmondhatók a tipikus büdös hajléktalanon meg edzés után mosdatlanul metrózó, stb. ritka kivételen kívül. Mégse sikítozik az átlagembertől az utcán minden lány. Meg a csajok nem keresik csajtömegekben a PhD meg Mesterdiplomásokat, professzorokat, meg humoristákat, hogy ők intelligens meg humoros pasikat keresnek, hanem az kétes iskolai eredményű zenészek, énekesek, filmsztárok után sikítoznak meg könyörögnek autogramért, nem?
2017. dec. 7. 20:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint az első kettő válaszolóra gondoltam. Harmadik te miféle szerencsére gondolsz, hogy nyersz a lottón?
2017. dec. 7. 20:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Illetve mire?
2017. dec. 7. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én, és az értelmes barátnőim ilyen férfiakat keresünk, nekünk ez a vonzó és sajnos nagyon ritka jelenség.Ha te felületes kis libákat akarsz, én kérek elnézést. Gondolom te is felületes vagy és csak a külső számít neked, hát ne kérd számon ezt tőlük sem.
2017. dec. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.

Ha összeadod amit az első válaszoló, és én, második, írtunk, azonosítani tudod a magad vonatkozásában is, a fejed ne fájjon,hogy mit kell még tenned azért,hogy nagyon vonzó pasi legyél.


A nők nagy része átlagos, és átlagos pasit szeretne maga mellé.

Nagyon vonzónak lenni egyrészt adottság kérdése, amin nem tudsz változtatni.

2017. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!