Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 as egyedülálló férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 as egyedülálló férfiak! Jobb egyedül? Hogy lehet ezt a dolgot fejben rendbe tenni, hogy lemondhassak végleg a nőkről és egyedül legyek teljesen boldog?

Figyelt kérdés
Régen több párkapcsolatom volt. Már azért öregedtem, nem igazán érdeklem a nőket. Megváltozott minden. Nem vagyok ronda, bő átlagos. Keresetem is bő átlagos vidéken. De egyszerűen az én korosztályomban lévő nőket (28-33) totál hidegen hagyom. Randira is úgy jönnek (pedig szimpatikus vagyok nekik, többször mondták), mintha a fogukat húznák. 5 ből 3 nő elzárkózik minden párkapcsolati dologtól. Ki sem mozdulnak. A 4. élni akar, szórakozni, az 5, meg fura, elvont. Így nem lehet senkivel sem semmit. Teljesen feje tetejére állt a világ. A nők többsége nem érdeklődő (nem csak én irányomban, más férfiak felé sem), totál jól elvannak egyedül 30-35 évesen is. 38-40 körüli nőkből tudok 3 at is, akik akarnak, de ugye ott gyerek van, stb, idősebb, nekem nem kellenek még 32.5 évesen. Ördögi kör.
2017. dec. 2. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell téged rendbe tenni, mert rendben vagy. Az a normális, ha az ember társra vágyik. Hogy miért vannak ennyien, akik mégis jól megvannak magukban, nem tudom. Keresgélj tovább!
2017. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb egyedül, nekem legalább is remekül bevált, de nekem eleve borsódzik a hátam az alkalmazkodástól. Így meg azt csinálom, oda megyek amit és ahová csak akarok, nincsenek kötöttségek, nem kell ilyen-olyan wellnesstúrákat szervezni, hogy a másik ne unatkozzon az én hobbijaim miatt. De ha te mindenképpen vágysz egy társra, akkot úgysem fogsz lemondani róla csak azért, mert vannak, akiknek jó egyedül.


27/F

2017. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Élj saját magadnak, érezd jól magad! Hobbik, sport, bármi. Aludj délig...

Havonta egy prosti, s kész.

2017. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval részemről mondva, biztos nagyon jó egyedül lenni, amit a legtöbb nő preferál (vagy csak én botlok 10 ből 8 ilyenbe), de én még régimódi vagyok, szeretnék családot. Lehet ez a mai világban abszurd dolog (amiket tapasztalok).
2017. dec. 2. 12:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Végül is jó dolog, hogy nem kell alkalmazkodni, meg ilyenek. De azért mégis rossz valahol. Volt olyan, hogy 2 éve találkoztam egy nővel. Randiztunk, szimpatikus voltam, de neki nem kell kapcsolat (29 éves). Azóta sincs senkije. Rá fél év múlva megint elmentem vele, mondta, hogy bejövök, de nem akar senkivel semmit. Azóta is egyedül van. és rengeteg ilyen van. Minden 3. nő kb ilyen. Senki nem kell neki. Se barátnő, sem pár. Van, akinek csak barátnő kell, kitölti a szabadidejét a barátság. Temérdek a 30-35 körüli szingli nő, szinte minden 3. az. És jó nekik így. Lehet mégis jobb egyedül.
2017. dec. 2. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem jobb. Voltak már kapcsolataim, noha nem sok, inkább tartósabb idejűek. Nem értem, hogy miért kell leírni ezt egy egész életre, ha jó ideje vagy egyáltalán nem volt még senkid. Az életben a változás örök, állandó. Miért szorítanád ennek tükrében keretek, dogmák közé a gondolkodásodat? A nők sem egyformák. Mondok valamit: anno Edison 1000x megpróbálta, nem sikerült neki, csak utána. Szóval konklúzió, sosem adhatod fel! ☺
2017. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na jó, de kellemetlen próbálkozni, egy rendes férfi is mondjuk (kívül, belül)csak 10 ből 3 nőnek jön be, mert más az ízlésük. Én mondjuk 10 ből 2 nek. De ebből az egyik nekem nem kell, mert komolytalan, nem lehet vele tervezni, a másik pedig a már taglalt típus, hogy nem kell, vagy nem jó neki senki. Így nullán marad az ember. Ez pedig azért kellemetlen egy idő után, hogy 1.5 éve semmi, csak ké

t 2 alkalmi dolog. Ott meg jönnek a kémiával (ami nincs, az más dolog), hogy nincs meg és kidobnak.

2017. dec. 2. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva, de a párkapcsolat sem fenékig tejfel.

Szerintem a te helyzeted még jobb, mintha kapcsolatban lennél, és folyton megpróbálnának nektek keresztbe tenni.


22/N

2017. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Pl nekem a munkám az időm 90%-át elveszi. Továbbá nem is vagyok társasági ember.


Szal engem egyáltalán nem zavar. Mer kb időm sincs ezen agyalni. Egy nő nekem csak bezavarna az eddig kialakult életembe, kb mindent meg kéne változtatnom és ezt nem szeretném.


A boldogság meg szubjektív. A lényeg h ha majd ott fekszel a halálos ágyadon visszanézve ne bánj meg semmit.


28 F

2017. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Huszonévesen a harminc+ éves nők a célcsoportod, jól értem? Én akkor nem csodálkoznék, a nők ebben a korban már azért sokszor családot akarnak, és nem biztos, hogy egy huszonéves sráccal...:)
2017. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!