Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki 29 évesen szakított?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki 29 évesen szakított? Nem estetek kétségbe, hogy egyedül maradtok?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk. Egy hónapja. Közös megegyezés. Érzelmek hiánya. Megmentésre esély sem volt.

Most úgy érzem, hogy egyedül maradok. Menekülnék vissza a régi kapcsolatba. Hiányzik, de nem voltam mellette boldog. Mégis hiányzik. Nem értem saját magam. Hónapok óta azt éreztem, hogy véget kell vetni a kapcsolatnak. Most így egy hónap után pedig menekülnék vissza hozzá. Volt valaki hasonló helyzetben?



2017. dec. 2. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ne tegyetek már úgy, mintha a 29 éves kor a világ vége lenne, ez annyira szánalmas. Majd ha 59 évesen szakítasz, akkor gyere vissza sírni.
2017. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

29 évesen? :D


30 évesen ismertem meg az exem, és 35 évesen szakítottunk Még nem vagyok kétségbe esve.


F

2017. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Elmúltam 29 de még nem volt senkim, vagyis pár hetes találkozgatásokon kívül sosem volt több.

Őszintén néha attól félek még csak dugni sem fogok egy igazán jót...

De ahogy elnézem itt ott bulikban a "férfiak" kb. sorba állnak... hogy próbálkozhassanak...

Ha nő vagy akkor mázlid van elég csak lemenni egy buliba, hidd el csak választani kell tudni és van elég rendes ott is, (mert mivel nehéz ismerkedni, sok normális kapcsolatra vágyó is elkezdi látogatni a klubokat is, hogy találjon végre valakit, igaz nem alfa sikerrel de próbálkozni kell).


Az itteni próbálkozásokhoz úgy állok hozzá, hogy sok lányhoz odamegyek aki tetszik, csak ahhoz nem megyek oda akiben valami nagyon kizáró okot vagy ellenszenvet látok(neki sem lenne jó, ha úgy mennék oda, hogy tudom hogy nem tetszik de reménykedek,hogy lesz valami belőle).

De ha olyan aki, ha nem is szépség királynő vagy nádszál kisasszony de látok benne valami kis apróságot ami vonzóvá teszi akkor odamegyek, próbálok udvarolni és lesz ami lesz.

Alapból, úgy állok hozzá, hogy akár egy hosszú kapcsolat is lehetne belőle de elfogadnám azt is ha mondjuk rövidebb lenne, ez utóbbit inkább csak azért, hogy egy dolgot kipipálhassak és lazább legyek kicsit.

De sosem a célom csak a szex....


De szerintem ebben a korban a legtöbb ember pánikol.... az is szar ha nem volt senki és szerintem az is szar ha egy hosszú kapcsolatból lépsz ki... mert ki vagy esve a gyakorlatból ismerkedésből stb....

30f

2017. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#1

Speciel én 59 évesen szakítottam és nem jöttem ide pityeregni. :)

Ja és 6 éve már másik - jól működő! - kapcsolatban élek!:)

2017. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

-Nem.

-Nem.

S ráadásul az Ünnepeket is egyedül töltöm...

2017. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj, hogy még keverednek a dolgok. Többször mondod, hogy hiányzik, de közben azt is, hogy nem voltál boldog mellette. Ez is kérdéseket vet föl, hogy hiába nem voltál boldog mellette, esetleg mégis szeretted... vagy legalàbbis egy unalmas biztonságot adott. Talán nem is szeretted igazán (bocs), csak a biztonság lehetett fontosabb. Vagy nem?


Vagy a másik oldal, ami egy kicsit menekülés és kihasználás: a magánytól/ismeretlentől való félelem.


Amíg ilyen kusza minden, addig nehéz rendet vágni, hogy tulajdonképpen melyik a nagyobb baj - vagy a kisebbik rossz.

2017. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy még keverednek a dolgok. Többször mondod, hogy hiányzik, de közben azt is, hogy nem voltál boldog mellette."


Ez teljesen általános. Valójában nem a párja hiányzik neki, hanem a megszokás.


Most bizonytalan a helyzete, lesz e más, mikor, ki, hogy fogja megismerni.


A legtöbb ember átesik ezen, a legrosszabb kapcsolatban élők is, hogy hiányzik a megszokás (még ha rossz is volt), amit tévesen sokan azzal azonosítanak, hogy a párjuk hiányzik.

2017. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezek az érzések most az elvonási tünetek ...fájnak de túl kell lenni rajta és ha elég erős és szerencsés vagy talán egy két év múlva már nem is emlékszel rá most csak előre nézz ne görcsölj élj a mának ....49F
2017. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Detto mint a kettes válaszoló. N
2017. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
lol egy ismerősöm 29 évesen vesztette el a szüzeségét, és ma boldog párkapcsolatban él :D
2017. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!