Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a fizikai munkás férfi nem is kell? festő, szakacs

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 08:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Légyszi áruld el, hol van olyan munkahely, ahol irodai melóval 470 ezret lehet keresni! :D Komolyan érdekelne. Egyébként a hozzászólásaidon nagyon átsüt, hogy nem ilyen válaszokat vártál, hanem olyanokat, hogy nem kell, mert nincs pénze, és ez után elmondhattad volna, hogy minden nő egy pénzéhes ribi.
2017. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy a párom lakatosként dolgozik, én meg diplomás szellemi foglalkozást űzök. Jobban keres nálam...
2017. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Te elhiszed, amit kérdezel? Te tényleg ezt látod a való életben?
2017. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

#7

Ezt honnan szeded? Sok szakmunkás jobban keres, mint némelyik diplomás, pl nálunk is a párom keres többet, mikor ő - mint írtam - autószerelő, én meg diplomás vagyok.

Mint írtam, munkaerőhiány van, lassan olyan fizut kérnek, amilyet nem szégyellnek. :) Pl rokonom keresett autófényezőt, a jelölt nettó 400-at kért :) az ácsmesterek nyáron keresnek annyit hogy egész évben megvannak belőle.. stb.

2017. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel, hogy szellemi vagy fizikai munkát végez. Sosem néztem le a festő, szakács, pincér stb. munkájúakat, sőtt, nem is értem ha valaki lenézi ezeket a szakmákat. Bármit is csinál, legyen ambiciozus, szeressen fejlődni, de ne hajszolja a pénzt.

Kétlem, hogy az irodai munkák 98%-ával lehetne keresni 470-et, szerintem az ilyen átlag irodita munkák nem fizethetnek túl jól, sok esetben elbírom képzelni, hogy egy fizikai szakmás aki befut, a saját munkájában nagyon jónak számít, akár külön vállalkozást épít ki, többet keressen. DE. El kell keseritselek drága kérdező, mert pont nem érdekel, hogy mennyit keres. Elsősorban nem a munkája fog érdekelni egy férfiban, és az utolsó lesz hogy mennyit keres. Nem vagyok és nem is leszek egy eltartott liba. Sajnálom, ha nem ezekre a válaszokra számítottál.:)

2017. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azért fordulhat elő nagy kontraszt, mert a diplomás réteg javarészt saját közegében tanul, dolgozik, szórakozik, így kevesebb az esély számukra, hogy fizikai munkással ismerkedjenek. Én pl. fizikai munkásból csak azt az idősebb korosztályt ismerem, akiket anyám hívott, hogy csináljanak ezt-azt a lakásban. Sokuk hozzáállása nem tetszett több szempontból, de találkoztam jó szakemberekkel is.


Amikor az alapszakom csináltam, még együtt voltam az első párommal. Ő technikumot végzett, majd itt-ott vállalt olyan munkát, amit talált. Mindig támogattam és mellette álltam, ő viszont soha nem értette, ha vizsgám volt vagy csoportmunkát kellett végezni, rombolta az önbizalmam, ahol tudta. Nyilván kisebbségi komplexusa lett, de én ezt igyekeztem a legjobb tudásom szerint orvosolni. Persze nem működött, tönkretett lelkileg az egész. Meg is csalt, azóta is azzal a lánnyal van. Nekem meg kinyílt a világ.

Nem mondom, hogy ez az általános, de nekem rossz tapasztalatom volt, azóta meg tanulmányokból és munkából kifolyólag nem találkoztam fizikai munkással.

23N

2017. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdés onnan indul ki hogy nem találsz párt magadnak és arra akarod fogni hogy fizikai munkát végzel, és nem vagy hajlandó szembenézni a hibáiddal ami a párkapcsolataidat akadályozza.

Kérdésedre válaszolva: a nők normális emberi kapcsolatot keresnek és pont. Nem kell agyonragozni és belemagyarázni mindent.

2017. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
Én mind a két csoporttal szerintem mondhatni egyforma arányban tartom a kapcsolatot, és elmondhatom, hogy nem külön faj.:) Nem úgy van az, hogy a diplomások a marsról jöttek, a szakmunkások meg a holdról. Mivel édesapám lakatos és édesanyám is szakmát végzett, ezért az ő ismerősi körükben is sok hasonló embert, fiatalokat és idősebbeket is megismerhettem már gyerekként, de nekik is van sok diplomás ismerősük is. Emellett én és a testvéreim is egyetemre mentünk, és a baráti körünkben megismertünk sok diplomást. Személy szerint a diplomám mellett szeretnék egy kétkezi szakmát is majd megszerezni, mert több lábon akarok állni az életben, és mivel ahogy előttem is feszegettük, szakmunkás munkaerő hiány van, így egy jó szakma a zsebben bármikor lehet B terv, akár itthon, akár külföldön. Az meg egy borzalmas sztereotípia, hogy az ilyen szakmások csakis buták lehetnek, emiatt a sok esteben általános lenézés miatt alakul ki náluk kissebbségi komplexus egy diplomás körben. Attól hogy nem mentek egyetemre nem hülyék, és attól hogy valaki egyetemre ment még nem biztos, hogy okos. Tapasztalat mind a két oldal. Volt például egy gimis osztálytársam, azt se tudtuk hogy a fenébe tudott leérettségizni, mégis jogi diplomára tört...:D Egy másik pedig végig a legokosabb és legjobb tanulók közt volt, mégsem ment tovább hanem elment dolgozni. Na puff. Attól még ő az intelligensebb a szememben.
2017. dec. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szobafestő párom van, nekem sose derogált, hogy egy szakmunkással legyek együtt. Egyébként meg aki jó szakember az nem 150 ezreket keres havonta.
2017. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2017. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!