Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a fizikai munkás férfi nem is kell? festő, szakacs

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 08:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

" Légyszi áruld el, hol van olyan munkahely, ahol irodai melóval 470 ezret lehet keresni!"


Például bármely korrekt szoftverfejlesztő cégnél, akár 1-2 év tapasztalattal. Egész nap a hangulatos irodában, pizza az asztalon és közben a team-el megy a fejlesztés. Egy talpraesett fizikai munkás pedig csak akkor keres százezreket, ha vállalkozása van (egyébként beosztottként 150-200k-s éhbért kap jó esetben), de egy vállalkozás egyrészt kockázatos, másrészt kevesebb ideje van a pasinak a családjával, amit nem biztos, hogy tolerál a nő, főleg, ha ezt koszos presztízst nélkülöző munkakörülmények között éri el.

2017. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21

Azért aki jól csinálja a vállalkozását, abból nem egy koszos semmi kis hely lesz :D

Láttam már olyan autószerelő műhelyt, hogy kezet csókoltam volna a tulajnak, hogy olyan környezetben dolgozhassak :)

A szoftverfejlesztéshez meg végig kell térdelni egy tömény szivatós képzést (elte ik-ra jártam, tudom miről van szó), nem ér annyit az egész.

Rokonomnak lakatos/fényező műhelye van, igaz, este 6 körül ér haza, de apám pl alkalmazott egy cégnél, és ő meg 9-kor, szóval nem feltétlenül vesz el több időt... Cserébe egy rahedli pénzt keres. És van respektje a környéken, mert mindenki tudja, hogy kiváló szakember, minőségi munkával. Senki se nézi koszos szakinak...

2017. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
94%

Az összes párom fizikai munkát dolgozott eddig. Az az igazság, hogy sokkal nagyobb karrier lehetőség van benne, mint a legtöbb diplomás esetében ha jól csinálja az ember. Sosem néztem le a fizikai munkásokat, számomra sokkal vonzóbb egy munkásruhát hordó, munkában edzett férfi, mint aki egész nap ingben csücsül egy irodában.

Arról már nem is beszélve, hogy rengeteg pénzt lehet vele keresni. Páromnak 2 szakmája van, pár év alatt akkora referenciája lett, hogy állandóan keresik a munkáját, egy-egy melóból 2-300 ezreket hoz haza. Általában többet keres, mint én diplomával, főleg nyáron.

De azt aláírom, hogy sok szakmunkás, fizikai munkás tényleg megragad a melós szinten, és minimálbérből éppen a napi 5-6 munkásgránátot ki tudja fizetni a dohányboltban. Én nem azt mondanám, hogy a munka milyensége számít, hanem hogy hogyan áll hozzá a férfi. Akar-e fejlődni, karriert építeni, mer-e nagyot álmodni, szereti-e amit csinál, igényes-e a munkájára. Ezek sokkal fontosabbak, mint hogy fizikai vagy szellemi munkát végez valaki. Nem attól lesz egy férfi vonzó, hogy sokat keres, hanem hogy építi az életét, és jó a hozzáállása a munkájához.

2017. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!