Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogy ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne féljek az ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves fiú vagyok és egyáltalán nem merek ismerkedni a lányokkal de még beszélgetni sem velük. Nagyon bamba vagyok a nőkhöz de sohasem látom senkin sem azt, hogy esetleg szimpatikus lennék valakinek és ennek köszönhetően meg sem próbálom. Mindig csak azon jár az eszem, hogy mit is akarok én egy lánytól egy magamfajta szerencsétlen. Úgysem érdekelném meg mit is tudnék én neki nyújtani. És inkább nem is próbálom meg. Tudom, hogy ezzel vesztem a legtöbbet mert az esélyt sem adom meg magamnak de bevallom őszintén nem akarok pofára esni.



2017. dec. 8. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy még. Később ez majd változni fog, ahogy megérsz agyilag. Én is ilyen voltam.
2017. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kímélheted meg magadat a pofára eséstől, az élet velejárója. Ha meg sem próbálod megfosztod magad a jó élményektől is. Úgyhogy hajrá!
2017. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkohol? Mdma? Kokain?
2017. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!