Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az tényleg akkora gond ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg akkora gond ha egy pasi needy?

Figyelt kérdés

És igazából mikor számít annak?

Mert szerintem pl. az normális dolog ha a szerelmemet választom akár az életcélom helyett is, ha valóban összeférhetetlen a kettő.


Sőt szerintem a lemondás jelzi az igazi önzetlenséget...

Ha pl. egy csövesnek adok úgy 200 forintot, hogy nálam annyi pénz van, hogy tudom ez nem fog a földhöz vágni, akkor ez egy jó cselekedet. De ha úgy adom neki oda, hogy nekem is összesen annyim van, akkor önzetlenség is.


A napokban láttam egy videót miszerint az, ha valaki needy az az egyikk, ha nem A legrosszabb tulajdonság csajozásnál, komoly kapcsolat keresésnél...


Miért taszító az a nőknek, ha a pasi képes lemondani saját magának boldogságot okozó dolgokról, a csaj, s ezzel a saját boldogsága érdekében (mivel neki az a legnagyobb boldogság ha a nője boldog)?



2017. dec. 8. 19:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És mi lenne az, ami tökéletesen visszaadja a jelentését?
2017. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Mármint minek? Annak, amit a kérdező kérdez, vagy annak, amit hisz, hogy kérdez? :)
2017. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A "needy" szónak magyarul. De hogy ne csak off-oljak, majd a kérdezőnek is válaszolok hosszabban.
2017. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 és mi is pontosan szerinted a magyar jelentése, hogy tudjuk egyről beszélünk-e.
2017. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Csak körülírni lehet: olyan személy, aki kényszeresen alárendeli magát másoknak és a kedvükben akar járni (és nem önzetlenségből/emberbaráti szeretetből, hanem mert akar tőlük valamit cserébe, főleg elismerést - ezt bizonyítja, hogy ha nem kapja meg, amit akar, hisztizik, mint egy gyerek). Másoktól várja a boldogságot, mások visszajelzéseitől, véleményétől függenek az érzelmei, ezért nincs valódi önbizalma, önbecsülése, stabil én- és világképe, valamint céljai sem, nem él bőségben (azonnal görcsösen ráakaszkodik egy nőre, amint végre kapott tőle egy kis figyelmet).


"(mivel neki az a legnagyobb boldogság ha a nője boldog)"


Egy egészséges lelkivilágú nő sosem lesz boldog ilyen "férfi" mellett.

2017. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A szeretethiányos pont annyira jelenti ezeket, mint a needy.
2018. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A sok jelentéstartalmi vita közepette én erre reagálnék, eredeti poszt, bocsi előre is:

"Sőt szerintem a lemondás jelzi az igazi önzetlenséget...

Ha pl. egy csövesnek adok úgy 200 forintot, hogy nálam annyi pénz van, hogy tudom ez nem fog a földhöz vágni, akkor ez egy jó cselekedet. De ha úgy adom neki oda, hogy nekem is összesen annyim van, akkor önzetlenség is. "


Nos, >szerintem< tök mindegy mennyit adsz oda a bármennyidből, ha azt az összeget tényleg jó érzéssel/tiszta szívvel adod oda és nem csak azért adod, hogy 'mittomén a "karmád" jó irányba forduljon, vagy mert így illik esetleg...

Én is adtam oda úgy rászorulónak, hogy ha mondjuk ez törvénytelen vagy nem normális lett volna, akkor is odaadom, mert nekem ez okozott örömet, hogy segíthettem rajta...

vagy valami ilyesmi :-)


Back to jelentéstartalmi vitához :-D


F39

2018. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!