Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van akkora férfitöbblet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akkora férfitöbblet hogy emiatt van annyi magabiztos határozott férfi hogy a félénk tutyi mutyi férfiak egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 22:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
44%

#20


Az a baj, hogy megint csak belekötsz ebbe, de te sem tudsz egy ilyen nőről sem. Ahogy senki más sem, mindenki csak azt mondja, hogy vannak "valahol", de senki nem tud konkrétan egyről sem (elvált-kisgyerekes, börtönben lévő, apáca nem ér).


Én csak azt tudom amit látok: munkahely, osztálytalik, munkahelyen a fogyasztók, edzőterem, eddig 0 ilyen nő az arány a kb. 50-ből. De mindenki nagyon okos, "vannak ám valahol"... Hol? Jó lenne tudni, csak maga a tudat, hogy van sokat segítene, mert így értelmetlennek érzem a harcomat.

2017. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Ez szép, de ettől az még sajnos igaz, hogy 23 és 30 között nincsenek "szingli" nők, szinte egyetlen egy sem. Ami már-már őrülten lehangoló dolog."


Budapesten élsz ugye? Ott lehetnek ilyen durva viszonyok, vidéken azért picit enyhébb ez.


De Budapest semmi másról nem szól csak arról hogy 0-24 megy a nyaloda, márpedig a nők seggnyalása.

2017. dec. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Vidéken élek, két várost is a szülővárosomnak tekintek, az egyik 20.000 fős, a másik 11 ezer fős. A megfigyeléseim is itteniek, fontos megjegyezni, hogy romákra nem terjed ki, mivel más kultúra.


De ma is jött egy új nő/lány dolgozni hozzánk, elég volt fél órát hallgatnom és máris előkerült a bűvös szó: "a barátom". És mindnél kb. fél óra random beszélgetés vagy csak sima megfigyelés/hallgatás elég ehhez. Jelenleg 11/11. Mi lesz itt később, romló arányok...

2017. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
53%

Az én legutolsó munkahelyemen is volt pasija a nők többségének.

A srácok nagyrésze meg maszturbátor volt.

Műszakok közben is tapintható volt a feszültség emiatt, tombolt a tesztoszteron a levegőben.

2017. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#24


Azért én nem vagyok ennyire szánalmas élőben, én magamat szórakoztatom élőben ha nincs más, a többiekkel is jól el tudok beszélgetni, de tudom hogy nincs értelme.

2017. dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
79%
Lehet itt rinyálni, de a kérdés pont erről szól. A tutyimutyik húzzák a szájukat, a magabiztosak meg viszik a nőket. Ti meg bszhatjátok a tudományos kutatásaitokat férfi-nő témában.
2017. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe ne lennének. Mindenhol ugyanezt a választ írod. 28 vagyok, 1,5 hónapja szingli.

(most jön hogy ronda vagyok, kövér, vagy lelki sérült, degenerált stb..)

Az ismeretségi körömben is rengeteg, hasonló korosztályvban.

2017. dec. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
63%

A kérdésre a kommentek alapján meg is kaptuk a választ.

A tutyimutyik (strohmann és edgar) egyedül vannnak mint a kisujjam és minden egyes napjukat azzal töltik, hogy rinyálnak.

A normálisak pedig kapcsolatban élnek és nem rinyálnak itt.

2017. dec. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Vagy nem nem feltétlenül vannak kapcsolatban, de nem rinyálnak, hanem tesznek az ügy érdekében....
2017. dec. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#27


Fél év múlva előkerülhetnének a közelben is, sőt akkor lesz csak értelme majd, csak fontos maga a tudat, hogy nem a semmiért küzdök, ezdek, takarékoskodok, tehát nem azért, hogy majd izmosabban legyek szarul vagy jobb díszletek közt.

2017. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!