Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrém vékony pasiként amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém vékony pasiként amíg nem pattintom ki magamat ne is álmodjak barátnőről?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 52 kg vasággyal. Súlyos hónapokat jártam korábban konditerembe, de egyszerűen meguntam a kilátástalanságot és hogy nulla kg jött fel rám. Abbahagytam, mert nemhogy izmosodtam, de inkább fogytam. Annyi előnyöm van, hogy arcra állítólag rendben vagyok és a karrieremet is próbálom komolyan venni (egyetem). Arra lennék kíváncsi, hogy ismertek-e hasonló alkatú pasit, akinek barátnője van illetve mennyi kilóra kellene izmosodnom, hogy legyen esélyem egy átlagos lánynál?

2017. dec. 9. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen emésztési , felszívódási zavarod. Nekem valószínűleg van valami bajom, mert 176 centihez 60 kiló vagyok, és ha edzek + rendesen kajálok, se leszek ennél több.
2017. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nagyon sok nőnek ez jön be, emiatt ne aggódj
2017. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha felszivodasi zavar akkor iràny a doki,és szedni kell gyógyszert nem beletörõdni.


Én még nem làttam olyan csajt akinek bejönne ez sõt olyat làttam màr,hogy megalàztàk a gyereket,hogy vékonyként mért ment oda.

Meg nem tekintenek rà pasiként.


Én mondtam sok csajnak diétàzok mert zsirt égetek,erre bevàgtàk de nem fogysz le ugye,mert utàljàk a vékony palikat :))


Olyan is volt,hogy velem randi nélkül màr àgyamba jött közben meg egy vékony sràc próbàlt vele randizni de hülyének nézte a sràcot soha nem fog vele szexelni.

Eléggé gàz sajnaltam a sracot amugy,de a csaj meg igencsak.tudta a dolgàt.

2017. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Utálják, hát persze... A férfiak meg az izmos nőket utálják elvileg, aztán mégis úton útfélen dícsérnek az alakom miatt, meg odáig vannak a fenekemért, mióta edzek... Ennyit arról, hogy kinek mi van a kis buksijában és mi a valóság. Lehet képmutatni.
2017. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14-s jol mondja.


Ja persze nem kell izmosnak lenni,à dehogy ezért megy könnyen az ismerkedés amúgy,plusz ezért nem kell randizgatni meg teperni mert annyira nem tetszik nekik.


Pont azok szídjàk az izmos pasikat/fitnesz csajokat akik irigyek ràjuk és visszaracionalizàljàk,hogy nekik nem kellene holott nem dobnàk ki az àgyból,ez biztos.

2017. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én nőként vagyok 170 centihez 55 kiló és még így is vékony.


Bele sem gondolok, te hogy nézhetsz ki, de ez van, biztosan lesz olyan csaj, akinek így is bejössz.


Ismerősöm 185 centi és 60 kiló, mégis házasságban él. Apa is 40 éves koráig spagetti volt, unokabátyám is, és mindannyiuknak van felesége, gyerekek. Nem erről függ.

2017. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Lány vagyok, barátom 177cm 52kg, én pedig eléggé álagos lány vagyok.

Ugyhogy igen, lehetséges párkapcsolatot kialakítani így is 😊

2017. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17: Mondjuk a 177 cm nem kicsit átlagos. Bár az is igaz, hogy ha tényleg 52 kg, akkor még aránytalanabbul nézhet ki, mint én.
2017. dec. 10. 13:46
 19/20 anonim válasza:
Lány vagyok, nekem személy szerint nem tetszenek a túlságosan kigyúrt pasik, inkább épp a magas vékonyak.
2017. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19: Csak éppen én magas sem vagyok...
2017. dec. 16. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!