Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék változtatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék változtatni, hogy könnyebb legyen ismerkednem?

Figyelt kérdés
Sosem volt még komoly kapcsolatom, későn érő típus vagyok, még középsuli alatt sem igazán érdekeltek a fiúk. Az a problémám, hogy elég nehezen engedek közel magamhoz bárkit, idő kell, hogy megnyíljak valakinek, amit lehet, hogy nehéz kivárni. Elkönyvelnek zárkózott kedves csajnak és nincs időm bebizonyítani, hogy sokkal több van bennem. Emellett nehezen tetszik meg valaki, egyszer voltam igazán szerelmes, és azóta tudom, hogy mit érzek akkor, ha valaki tényleg bejön, ennél kevesebbel nem szeretnék megelégedni, mert ennyi idő alatt nagyon jól kialakult a saját életem, és azt nem rúgom fel valakiért, akivel nem érzem a vonzódást. Az utóbbi miatt utasítottam vissza több srácot is, akik kedvesek voltak, de tudtam, hogy semmit sem fogok érezni irántuk. Jó lenne, ha könnyebben menne az ismerkedés, de fogalmam sincs hogyan, változnom kell nekem is az biztos, de nem tudok 180 fokos fordulatot venni. :/

2017. dec. 10. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, én is egy jó darabig minden randi elől kihátráltam végül. Ki kell lépni a komfort zónából, ahhoz, hogy sikerüljön. Tedd meg, aztán ha nem jön össze, tedd meg mégegyszer. Ez nem hitegetés, ez a keresés fázis. Ha normálisan és nem hetekig hitegetés után közlöd a másikkal, hogy ne haragudj, de nem téged kerestelek, akkor nem töröd össze. Egyszerűen ez van. Ha nem mész el, nem adsz esélyt, nem engeded el magad picit úgy nem fog menni. Sok sikert! "Egyszer élsz, kezedben a kulcs"
2017. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jégcsapkirálynő vagy.
2017. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a #11-nek, legközelebb megpróbálom megadni a lehetőséget, ha úgy alakul. A többi viccesnek vagy csak eredetinek szánt válaszolónak pedig köszönöm azt, hogy nem tudjátok minimálisan sem átérezni a helyzetet, mert ez nem olyasmi, amit választottam, hanem amilyen vagyok.
2017. dec. 10. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!