Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem szégyennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem szégyennek az udvarlást, és hogyan tudnék rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy akkor a nő lenézne és megvetne, ezért inkább hagyom a francba az egészet. Na, és akkor az első kérdése válaszoltam is...
2017. okt. 15. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem a 19. században vagyunk, hogy udvarolni kelljen.
2017. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Ezt csak te érzed így, viszont - ha jól csinálod - a normális nők férfiasnak fogják találni. Ezzel nem alacsonyodsz le vagy hódolsz be, hanem jelzed felé, hogy meg akarod hódítani, a szívére pályázol. Szerinted amikor egy pasi eljegyzi a barátnőjét, akkor miért térdel le előtte? Vagy szerinted ezzel behódol neki? A nagy túrót, úgy elolvadnak ettől a nők, hogy úgy kell őket összevakarni a padlóról...
2017. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a rossz minta miatt. Sose láttad az apád udvarolni anyádnak, csak akkor csúszott térden, mikor valami oltári baromság után bocsánatot kért.

Ezért érzed úgy, hogy az udvarlás és a megalázkodás ugyanaz.

2017. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig sok nő imádja ha udvarolnak neki. Komolyan a saját és az alattam lévő generációnak nem kell már és csak én vagyok maradi?!


29/N

2017. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Apu mindig részeg volt, akkor anyu mindig kiabált vele... Persze, mindig előadták a megismerkedésük romantikus történetét.
2017. okt. 15. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de ritka aki normálisan is tud és nem viccből
2017. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!