Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon félek a lányoktól és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a lányoktól és egyáltalán nem merek ismerkedni. Így soha sem lesz senkim sem?

Figyelt kérdés

Nagyon félek az ismerkedéstől mert nagyon gátlásos vagyok és sajnos saját magammal sem vagyok igazán megelégedve. Az önbizalomhiányomnak köszönhetően úgy állok hozzá, hogy mit is akarhatok én egy lánytól. Nincsen tapasztalatom az ismerkedés téren mert a 19 évem alatt egyszer sem ismerkedtem senkivel sem sőt még a lányokkal sem beszélgettem. Nagyon szégyenlős vagyok és ha esetleg rám néz egy lány rögtön másfelé nézek mert annyira zavarba jövök. Unalmas embernek tartom magamat ezért személyesen és interneten keresztül sem ismerkedem senkivel sem. Úgy érzem, hogy miről beszélgetni a lányokkal. Másfelől pedig azt vettem észre, hogy nem érdeklek senkit sem. Sajnos a negatív gondolataim nagyon meggátolnak az egész ismerkedésben de nem tudom őket legyőzni.


Milyen tanácsokat tudnátok adni, hogy legyozhessem a gátlásaimat?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. dec. 11. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Miért félsz? Beszélgess velük ugyan úgy, mint a fiúkkal. Először barátkozz, ne társat akarj egyből.

Meg amúgy is, aki normálisabb, az nem harap, de igazából a többi se, csak max bunkók.

De van sok normális is.

2017. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért van ennyi sérült ember komolyan? Ez már társdalmi probléma. Valami nem oké ebben a világban.
2017. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Simán az is lehet, hogy 19 évesen sok dologban érettebb vagy, de pl a csajozásban-párkapcsolati dolgokban még nem, sőt, nagyon nem, szinte kisfiú vagy.

Ne aggódj, még fiatal vagy, változhat a dolog, lehet hogy 2-3 év és saját magadtól beleérsz a dologba.

Ha már 23+ vagy, és akkor lennél ilyen, akkor kellene csak elkezdened aggódni, addig azért ne

2017. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért félsz? Nem fogja leharapni a punci a kukidat. Ha a világ úgy működne, hogy csak tapasztalat révén szerezhetsz tapasztalatot, megbaxta volna a szent az egészet. Mindenki elkezdi valahol. Nem UFO-k, csak nők. Jó, tudom ez eléggé kellemetlen (nekik legfőképp), de hozd ki belőle a legjobbat. Olvass érdekes területeken, tájékozódj a világban, járj nyitott szemmel, legyenek összefüggő gondolataid mindenről és máris nem leszel unalmas. Emellé bejöhet 1-2 tevékenység is, amit szenvedélyesen űzöl, s máris akad téma. De amíg szén negatív vagy és csak ekörül forognak a gondolataid, addig ne kezdj bele ebbe. Mint írtam, fejlődj először, aztán akarj nőt. Alap nélkül házat felhúzni olyan, mintha mocsárra húznád fel.
2017. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom ki ez a fiúcska de kétnaponta beírja lényegében ugyanezt a kérdést! Javaslom neki hogy fogadja meg a többiek tanácsát és alkalmazza a valóságban. És ezzel a kérdéssel többet ne is foglalkozzon.
2017. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

En is kb ilyen voltam. 15 evesen volt egy "randim" de nem lett belole semmi, aztan 22 evesen megismerkedtem valakivel. Ö volt az elso minden teren de nem tartott sokaig a kapcsolat.

Ez viszont egy lokest adott es igy batrabban ismerkedtem bar sokaig eredmenytelenul.

Majd 3 ev utan megismerkedtem egy lannyal de nem is gondoltam h lesz koztunk vmi mert nagy volt a tavolsag.

2 ev telt el azota es nem rég házasodtunk össze. :)


19 evesen en se voltam elorebb mint te, viszont most 27 evesen hazas vagyok. Sokan ennyi idosen meg mindig nem talaltak meg az igazit vagy sok eves kapcsolat utan ujbol szinglik.

2017. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Két naponta? Mostmár mindennap kiírja. Ne fecséreljétek az időtöket, nem fogadja meg a tanácsokat
2017. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tanács. Ne úgy vágj bele, hogy komolyabban akarsz tőlük valamit. Beszélgess velük. Csak úgy. Bármiről. Ne érdekeljen a neve, ne akarj az ismerőse lenni és találkozni se akarj vele többször. Ne legyenek konkretizálások, csak adódjon az egész. Ha az élet úgy hozza úgy is eléd veti őt még párszor. Ha vevő volt rád akkor magától alakul.

Ne várd el ,hogy érdeklődni fognak irántad. Ne várd el, hogy kérdezgessenek, nyissanak, de még csak azt se, hogy visszakérdezzenek. Nem kell erőltetni a dolgot.

Kezdetben beszélgess eladókkal, alkalmazottakkal, akárkikkel. Én rendszerint beoltom a szebb eladó lányokat. Aztán soha nem látom őket többé, de legalább mosolyogtunk néhány percig és feldobtuk egymás ha nem is napját, de óráját. Nagy kaland.

2017. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Diavolino44 ***** válasza:
54%

Valakinek egyedul kell meghalnia..

Isten hozott a sajat poklodban. ;)

2017. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom csak 28 évesen.Szedd őssze magad a végén úgy jársz mint én.
2017. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!