Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek reális a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reális a félelmem?

Figyelt kérdés
Barátaim mondták, hogy gyakrabban eljárhatnèk velük szórakozóhelyre ismerkedés céljából. Mivel kurturált helyről van szó ezért nem vagyok a dolog ellen de van egy félelmem. Mégpedig, hogy azok a nők akik el fognak utasítani (mert elutasítás mindig benne van a pakliban) újra találkozni fogok velük pl szembe jönnek az utcán, egy baráti társaságban stb. És félek, hogy meg fognak ismerni.
2017. dec. 11. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?

Én is van, hogy találkozom olyan lányokkal nőkkel akik elutasítottak és simán beszélgetek velük pár szót.

2017. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Az alapgondolat eleve hibás. Nem úgy kell ismerkedni, hogy "szia járunk?". Nem kell egyből konkrét dolog felé terelni az egészet. Beszélgettek, elvagytok, aztán ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor lehet többet találkozni. De nem egyből párkeresési szándékkal nyitni a beszélgetést. Úgy mindenki el fog utasítani ebben biztos lehetsz. Csak simán beszélgess a lányokkal, nem kell semmi konkrét. Ha más nem lesz pár csaj ismerősöd, akiknek nyilván vannak barátnőik, akikkel még bármi összejöhet.
2017. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a volt főnökömmel találkoztam egy haverom házibuliján, meg se ismert.

Szal nem biztos.

2017. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szebb lanyhoz 10 percenkent megy oda valaki hogy meg akarja dugni, szerinted emlekszik mindegyikre? Kicsi az esely.
2017. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú ez nagyon félelmetes.
2017. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, ezt tízszer is lájkolnám, ha lehetne. Az a baj hogy ha valaki eleve úgy jön oda hozzám, hogy látom, hogy járni akarna velem,az így elsőre megijeszt. De amúgy nyitott vagyok és szívesen ismerkedem emberekkel. És később amikor már ismersz valakit, nagy eséllyel lehet több is belőle.
2017. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
jesszus, irány a pszichológus, de komolyan!!!!
2017. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#2

Nem úgy megyek oda, hogy "szia, járunk".

De vannak akik alapból a beszélgezés kezdeményezést utasítják el.

2017. dec. 11. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Az hogy miért mész oda, nagyjából látszik. Aki csak dumcsizni keres partnert, nem izgul egy cseppet sem.
2017. dec. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!