Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Rohadt hangosan szól a zene, ami mellett nem lehet beszélgetni. Nem igen jártam bulizni, és annyira nem is tervezem. De többen mondják, hogy kb. csak ott lehet csajozni. 24/F

2017. dec. 12. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg pont buliban nem lehet annyira jól ismerkedni.

Inkább menj el egy tanfolyamra, vagy egy kiállításmegnyitóra, hobbicsoportokba ott sokkal könnyebben lehet ismerkedni.

2017. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, majd megkapod v 1000 X h Bocsi van barátom. Szöveget.
2017. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Fontos előnye, hogy általában aki bulizni jár, a gátlásait gyakran otthon hagyja, ismerkedésre nyitottabb, oldottabb hangulatban van, és nem is egyedül mennek, hanem társasággal. Persze, hangos a zene, de ne csak a hátrányokat lásd, hanem az előbb felsorolt előnyöket is vedd észre.
2017. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól kell kinézni. A többi úgysem számít.
2017. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Csak a kulsore es az egy eszakara mennek. Hatarozottan oda mesz es mondasz neki valami szepet es jot aztan tapizzad lefele utana smar ezt akarja az osszes. En jarom a bulikat evek ota kivagyok gyurva az egesz vilagukat ismerem, jatszani kell veluk eszre se veszik hogy csak szpatod annyira butak. Kell info irj
2017. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha aztmondja van baratom az is csak egy kamu igazabol senkije nincs csak olyan felenk kis eretlen lanyka hogy nem mer ismerkedni.
2017. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, nagy bitang vagy, meg kell hagyni :D

Inkább a kondi helyett mostmár térj át az intelligencia-fejlesztésre is ;)

Ha kell info, írj ;)


Kedves kérdező! Teremts szemkontaktust, és ha az kölcsönös, akkor tánc közben menj felé, és ha nem hátrál, elkezdtek együtt táncolni, szépen kihívod beszélgetni kicsit.

Nem kell erre rágörcsölni!

Sok sikert ;)

2017. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
En szeretek bulizni, ismerkedni, en is szoktam kezdemenyezni no letemre, nyilvan finomabban, mint egy tokosebb ferfi... nem elek egyejszakas kalandokkal, de szintecminden heten megyek. Volt, hogy ismeretlen sraccal csokoloztam vagy ott ismerkedtem meg egy nagyon cuki pasival, akivel azota is baratok vagyunk 😊 Szoval lehet boven ismerkedni ott 😊
2017. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:
75%

Nagyjabol nekem is az a tapasztalatom, hogy ott aztan egy ejszaka alatt 20-30 bocs van baratom, elhangzik, s nem vagyok rossz ismerkedesben. Az elmult egy evben pentek es szombaton is bulizni jartam.

A nok bulizni mennek, nem ismerkedni, nekem ez a tapasztalatom, sokkal egyszerubb akar random buszon odamenni egy lanyhoz aki tetszik.

Kinezettel egyetertek, egy buliba nagyon jol kell oltozkodni, s plusszban a genetikai adottsagoknak is jonak kell lennie, kulonben tul sok sikerre ne szamits.

Valamint, oda a ferfiak ugy mennek le hatha osszejon valami, igy baromi nagy a konkurencia.

Egy-ket este direkt kineztem egy-egy csinos csajt aki nem a baratjaval jott, hogy szamoljam hanyszor mennek oda hozzajuk.

6-7 pasi volt az atlag. Jo ez igaz, hogy en kulfoldon elek, itt szerintem jobban csajoznak a helyi sracok mint a magyarok altalaban. Szoval Magyarorszagon legyen ez a szam 2-3.

2017. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#egy buliban ez nem szamit ocsi, viszont az izom igen ugyhogy jobb lesz ha inkabb teis novesztesz egy kis izmot mert az otleted alapjaban veve jo, de ha egy gyuros fiu is ezt csinalja melletted ugyan azzal a lannyal sajnos kiuteses gyozelem lesz vagy csak siman ot valasztja a csaj, szal itt tanulni inkabb te kezdj el :DD
2017. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!