Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A buliban miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buliban miért nem akarnak velem ismerkedni a fiúk?

Figyelt kérdés
Szinte bizonyos, hogy az eléggé duci vagy a topisabban öltözködő baratnőimhez mennek oda a fiúk, hozzám meg nem. pedig szép vagyok, nem nagyképűsködni akarok, de sportolok és az alakom is jó, az arcom is szép, táncolni is tudok. ezért nem értem miért nem akarnak velem táncolni, ismerkedni a fiúk. nem tizenéves vagyok, ezért foglalkoztat már ez a dolog ennyire, hogy kiírtam ide.

2015. jan. 26. 02:22
1 2
 1/17 The Guard ***** válasza:
86%
Mert túl szép vagy és nem mernek megszólítani téged mert félnek
2015. jan. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert frigid, flegma, jégkirálynő benyomását keltheted...
2015. jan. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 opened paradise ***** válasza:
86%

Mert te is fiú vagy!

Figyeltem,ez kimaradt :D

2015. jan. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na igen, erre én is gondoltam, illetve beszéltük a barátnőmmel. De vajon mitől félnek? Ha már veszi a bátorságot és a fáradságot és odajön, akkor nyilván nem leszek vele bunkó, és egy tánc belefér. A második válaszoló, hát jót mosolyogtam, de nem hinném. Akkor a barátnőimről is ezt gondolnák szerintem, mert hasonlók vagyunk, hasonló a kisugárzásunk, csak éppen külsőleg nem. Harmadik, elég nagy baj lenne, ha nem tudnám eldönteni a nememet :) és határozottan állíthatom, hogy lány vagyok. :)
2015. jan. 26. 02:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a helyzet a kisugárzásoddal?

Van egy barátnőm, aki átlagos alkatú, feltűnően szép arccal, és gyönyörű hajkoronával...3 éve senki rá se bagózik mikor bulizni megyünk...a sokadik ilyen alkalom után nagyon megsajnáltam szegényt, hogy nem, hogy kapcsolat nem jön össze neki, de még flörtölni sem próbál meg vele senki...erre baromira berágtam, és elkaptam az első pasit, aki az utamba került, és megkérdeztem tőle, hogy "szerinted az a lány ott szép?" erre nézte egy darabig, és közölte, hogy "nem rossz, de olyan üresnek, erőltetettnek tűnik. Nem jó a kisugárzása." Megköszöntem, és ott hagytam...az a helyzet, hogy igaza volt. Az én drága barátnőm már évek óta reményvesztett volt...csalódott egy fiúban, és képtelen volt ebből a mélabús állapotból kivergődni...hiába sminkelte ki magát gyönyörűen, öltözött fel csinosan...

A belső kisugárzás a lényeg...

Saját példám: még fősulin egyszer a lakótársaimmal (fiúk) hirtelen felindulásból kitaláltuk hajnal 2-kor, hogy na akkor most menjünk el bulizni...mivel ők srácok, gondolhatod milyen gyorsan elkészültek, így nekem sem volt sok időm kicsípni magam, úgyhogy zsíros hajjal, smink nélkül, sportcipőben, farmer-top összeállításban mentem. Annak ellenére, hogy 4 fiúval mentem, és szarul néztem ki, 3-an próbálkoztak be...:) miért? nem tudom...de az biztos, hogy hihetetlen jól éreztem magam a bőrömben, és őszinte, felhőtlen jókedv járt át...mindezt megfejeltem egy nagyon béna táncolási technikával (én ugyanis marhára nem tudok táncolni), de ez sem rettentette el a "közeledni vágyó" fiatalembereket...:)

2015. jan. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem adsz kellő visszajelzést. Vagy egyszerűen annyira, de annyiraaaa dögös vagy, hogy a gyökerüket a földbe eresztik. Esetleg tényleg jégkirálynő vagy, horribile dictu mégsem nézel ki annyira jól. Elképzelhető az is, hogy hiányzik a fél karod, netalántán egy 3 méteres szénné kokszolt állat áll melletted mindig, csak nem veszed észre, bár lássuk be, utóbbiakra kevés az esély.
2015. jan. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jézusom de jófejek vagytok így az éjszaka közepén. Lehet amúgy hogy a kisugárzásommal van a baj, próbálok jókedvű lenni, általában a jót látni meg a dolgokban, nem keseregni, van jó munkám, el tudtam végezni egy egyetemet, szóval nincsenek nagy problémáim amik miatt kesereghetnék, bár tény, hogy ez a furcsa fiú-taszító dolog kezd zavarni.
2015. jan. 26. 02:57
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egyszerűen k**va nagyképű vagy.
2015. jan. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az egyetem meg a munka miatt? vagy ezt mire érted? vagy arra, hogy leírtam, hogy szép vagyok és jó az alakom? mert egyiket sem kiabálom tánc közben, ergo nem tudom miért gondolná bárki is. ha meg csak úgy írtad, akkor nem tudok mit kezdeni vele.
2015. jan. 26. 03:10
 10/17 anonim ***** válasza:

Pont mint a húgom.

Ő is túl szép, túl dekoratív és szexis. Csak az megy oda hozzá, aki baromira nagyképű, vagy az, aki elmeroggyant és bárkihez oda menne.


Próbáltál már többet mosolyogni? Nem életvidámkodni és kacarászni, hanem csukott szájjal visszafogottan rámosolyogni arra aki tetszik. Hmm?

Plusz talán öltözhetnél picit visszafogottan. Nem pont a szexiséget értem a visszafogottság alatt. A férfiak hajlamosak egy dekoratív, divatos külsejű lányt, pénzmániás pláza cicának elkönyvelni. A sminked is lehetne szerényebb, természetesebb.

2015. jan. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!