Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy értessem meg egy 30 as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg egy 30 as nővel szépen! , hogy nem akarok vele még barátkozni sem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor ismertem meg a neten akkoriban beszèlgettünk badoo chaten vagy msnen. Aztán valamièrt megszakadt a kapcsolat. Ami képet látram róla akkor az alapján bejött kűlsőre....

3-4 hete rámìrt kis emlékeztető után jutott eszembe kiről is van szó. Pár napot beszélgettünk mesengeren találkozót ìgèrtem neki. A beszélgetések alapján ellemzett (cselekedeteim, gondolataim) nèha tudományosan mint egy gagyi önjelölt pszichológus , néha spirituálisan. Anyáskodni akart felettem , megmondani mit csináljak! Minden nap órákat kellett/akart telefonálni vagy minden este 6-7 órától kifulladásig mesengeren chatelni. Hangsúlyozom találkozó nem volt. Bombázott kèpekkel meg akart mutatni ezt azt ...de ő is látszott rajta! Társkeresős képre nyomokban hasonlìtott. Aztán egy keddi nap anélkűl, hogy neki előre szóltam volna (randi nem volt hangsúlyozom!) el mentem úszni ahol kicsit meghűltem aznap sem másnap sem volt kedvem hozzá. Gondoltam a péntekitalálkozóra elmegyek egy esély jár mindenkinek. De csütörtökön reggel hìvott munka közben èszre se vettem.Este rámìrt, látta hogy szerdán fent voltam a messengeren mi az hogy nem ìrtam vissza neki. Mondom biztos wifire csatlakozott a valamelyik telefonom iithon azért voltam elérhető látszólag. Erre ìrta "mondjuk elhiszem". Lendületből nyomtam a tiltás gombot. Beláttanm ez bunkóság volt. Oldottam a tiltást. Reméltem talál másik pasit.Tegnap előtt rám ìrt elmagyaráztam neki , ha nem találkoztunk akkor gáz , hogy beszólogat( ellemzések) és számonkér.Nem szeretnék tőle semmit. Erre bizonygatta , hogy èn vagyok számára latatlanban is tökèletes.

Mondtam nekem nem kell per pill kapcsolat. Erre letolt hogy pszichés problémáim vannak mert jól el vagyok (nélkűle) egyedűl. Erre ìrta: szűksége van rám mert milyen jókat beszélgettünk 2 hete. Tegnap is ìrkált válaszoltam félvállról ma is îrt de nem válaszoltam. Tipikusan az a lány aki eljönne, átrendezni a szobám az életem mert ő jobban tudja mi a jó nekem ...Munka után haza megy eszik /főz/mosogat majd nézi a plafont vagy nekek îrkál.



2017. dec. 13. 21:45
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
* csütörtökön azért hîvott, mert állásinterjúra ment és előtte azt akarta nyugtassam meg! Mondjuk munka(tgk vezetés) közben nem mindig tudom kapkodni a telefont!
2017. dec. 13. 21:49
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

1. Lépés: Megírod neki, hogy nincs ennyi időd és nem akarod ezt tovább folytatni. Az eddigieket köszönöd.

2. Ha tovább is zaklat, akkor tiltod.

2017. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A helytelen ìrásalèrt bocsánat! Nincs mentség.
2017. dec. 13. 21:51
 4/27 anonim ***** válasza:
Mi azok az ellemzések? 😏 Röviden: menekülj, még a végén lepetéz neked és akkor lesz ám „ne mulass”!
2017. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Bakker, titikusan mint nekem. Én elmentem a randira, ha láttál még csúnya nőt .... aztán kiderült hogy a társkeresőre profi fotóssal csináltatott egy kollekciót. Hát mit mondjak .... egy oszkárt megérdemelne a fotós amit kihozott ebből a nőből.

Megittunk egy kávét, aztán mondtam neki hogy ez nettó csalás amit művel. Részemről ennyi és sajnálom az időt is amit rá áldoztam.

2017. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Beteg a nő .Eleve sztem neki vannak pszichés problémsi és rád vetíti ki .
2017. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
4es! Nem annyira figyeltem oda ezekre ,de kb mondok valamit magamról teljesen más témában tesz egy megállapítást ami bántó! De én vagyok a tökéletes!
2017. dec. 13. 22:05
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Én csak simán letiltanám. Szerintem ismeretlennek nem nagyon kell magyarázkodnod. Esetleg írj neki előtte pár sort, hogy nincs szükséged olyan nőre, aki kioktat meg mindent jobban tud, meg beleszól mindenbe. Ennél több magyarázat nem kell szerintem.
2017. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8 as és mások! Szebb megoldás nincs?? Az a gond lehet, hogy többet tud rólam mint az helyes lenne. Nem is tudom eredetileg honnan ismerem. Tudja a számom...
2017. dec. 13. 22:14
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tiltsd le a fenebe. Nem er ennyit.
2017. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!