Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmondtam a csajnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a csajnak, hogy nem barátkozni, hanem szexelni akarok, lepattintott. Másnap küldött egy sms-t, hogy látott x helyen. Ez mi?

Figyelt kérdés

Ráadásul először még jópofiztam, úgy pattintott le. Később megmondtam neki hogy mit akarok, ismét lepattintott, de úgy hogy hosszasan körülírta hogy se komoly, se komolytalan kapcsolatra nincs esélyem.

Ezzel én le is zártam volna, de dob egy ilyen sms-t.. Mit akar ezzel?


2017. febr. 19. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bekerültél a barátzónába. Ennyit jelent.
2017. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele és talán megdugod ha meg nem akkor nem veszítettél semmit. neked is jogod van azt tenni amire vágysz.
2017. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hogy kerültem be, ha pont hogy elmondtam, hogy nem akarok vele barátkozni? És miután felvilágosított h nincs esélyem, mondtam neki hogy semmi gond, akkor nincs is tovább miről beszélnünk.

Szerintem ezzel lehetetlen barátzónába kerülni, de lehet elvakított a helyzet és nem tudom kivülállóként nézni.

2017. febr. 19. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Minek futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel? Már az első jeleknél hagyni kellett volna és másik csajjal kellett volna próbálkozni. Nevetségessé tetted magadat gyakorlatilag.
2017. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Berakni a hintába. Mi mást?

Azaz irányítani akar.


Igen/Nem/Igen/Nem/Igen/Nem... amíg meg nem hülyülsz és csicska nem lesz belőled (ezt később papucsnak hívják).

2017. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz vissza. Most akar d.ni, vagy sem? Ha nem akkor meg kit érdekel, hogy mit akar vele?
2017. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle sztem.Az a biztos, főleg ha ezek után még írogat, hogy itt meg ott látott.
2017. febr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Úgy lehet, hogy szexet nem akar de a társaságodat valszeg bírja, és ezért keres. Amúgy egy normális nőnél nem úgy indítunk, hogy "csak szexre kellesz gyere!" - mert ez lealacsonyító. Még azok a férfiak is akik tényleg csak azt akarják, elegánsan és kulturáltan teszik, nem úgy mint egy ökör, hogy "zabálni akarok adj enni." :D
2017. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Még azok a férfiak is akik tényleg csak azt akarják, elegánsan és kulturáltan teszik, nem úgy mint egy ökör, hogy "zabálni akarok adj enni." :D" Úgy érted a szexért hazudik világba,ez a kultúrált?Akkor inkabb mondja hogy enni akarok,éhes vagyok.😊
2017. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok születtek, köszönöm mindenkinek. Én személy szerint felpontozok mindenkit, mert a véleményetekre voltam kíváncsi, amit leírtatok. Azt sajnálom csak, hogy az elején nem kértem, hogy írjatok nemet, mert a nők véleményére duplán adnék :)


Csak a tisztázás miatt: nem úgy indítottam hogy szexre kell. Csak az első lepattintás után dobtam be, hogy lehet nem is baj, hogy nem akar nagyon belemenni az ismerkedésbe, mert ha már így áll hozzá, valószínűleg úgyse illünk össze. De ettől függetlenül szex lehet, mert úgyis inkább a kinézetével fogott meg, mintsem a stílusával. (gondoltam itt már veszítenivaló úgy sincs)

2017. febr. 20. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!