Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néznek rám egyes huszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek rám egyes huszon 1-2 éves lányok úgy, mint a hülyére, hogy nem akarok velük barátkozni?

Figyelt kérdés
Tehát rám ír egy csinos nő, régebbről ismerem persze, akivel évek óta nem beszéltem, de akkor is csak 1-2 szer láttam. Írja a puszi jelet, mi újság, hogy vagyok, állandóan érdeklődik, írogat. Aztán kiböki, hogy pasi van, meg ez meg az. Én meg mondom, jól van, jó szórakozást a pasiddal. Nekem nem kellenek barátok, arra megvannak a pasi barátaim. Erre írja, hogy nem érti, pedig olyan jó barátok lehetnénk stb. Mondom, nekem ettől több kell. Erre csak néz, hogy hülye vagyok-e. Ez a dolog miért nem érthető sok nőnek?
2016. jún. 30. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha neked nincs igényed egy egy nő társaságára csak mint haver, szex nélkül, akkor ne is méltasd válaszra, akkor ne írj neki vissza, ilyen egyszerű ez .
2016. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már nem is írok neki, nekem női barátnak ott van az exem, vele néha eldumálok. Nekem pár kell, az meg ugye nem én lennék ezeknek a nőcskéknek. Minek neki ennyi lelki szemetesláda?
2016. jún. 30. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Női logika :DD

De attól még hogy ilyeneket ír, az nem jelenti azt, hogy bármit is akarna tőled, csak mi férfiak könnyen félre tudjuk érteni és többet gondolunk bele. :/

Amikor meg mondja hogy pasija van akkor meg ne foglalkozz vele, ignoráld, és nyomulj tovább, attól még hogy van pasija, az még nem jelent semmit... Csak ne baráti szintem mazsolázz továbbra is, hanem valahogy próbálj meg vonzalmat kelteni. Na meg remélem nem vallottál be neki semmilyen érzésedet, mert az garancia a bukásra. :(

2016. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Szóval haver = lelki szemetesláda? o.O

Nem tudom, nekem egyetlen egy lány haverom van, a többi mind fiú, senkit nem használok "lelki szemetesládának", a problémáimat megoldom, és/vagy megbeszélem a párommal...

Ettől még szeretek barátkozni, haverkodni, és igen, nekem is elég fura lenne, ha valaki azért nem akarna szóba állni velem, mert csaj vagyok..

22L

2016. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

#4 100%ig biztos vagy benne, hogy a haverjaid egy része nem élne a lehetőséggel, ha alkalmuk lenne megfektetni téged?

Mert a férfi logika 10ből 9 esetben annyiból áll, hogy tökmindegy, mi van a fejedben, ha van egy (ok, 2) tömhető lyukad, onnantól ha nem is tudatosan, de küldetésnek érzik, hogy betömjék azt... Igaz, #3?

Voltak ezen az oldalon férfi-nő barátságról kérdések, és kb minden rohadt alkalommal a férfiak arról beszéltek, hogy a hülye barom nő ismerősük képes azt feltételezni, hogy nem csak a szex miatt kommunikálnak velük, a nők meg azt írják, hogy azt hitték, hogy jól kijönnek a férfi barátaikkal, aztán idővel a pasik át akarták fordítani a haverosdit randizásba.


Am kérdező, szerintem írd ki az adatlapodra, hogy nők ne keressenek, ha nem dugni akarnak, az talán megoldaná valamennyire a helyzetet...

2016. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 17:22

A fiú haverjaim nagy része a barátom haverja is, hogyha odáig süllyednek, hogy a spanjuk csajára izgulnak, akkor így jártak... Egyébként nem igazán vagyok az "esetük", és be se próbálkoznak, addig meg gondoljanak magukban amit akarnak. :D

2016. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!