Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még engem keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, randizgattam egy sráccal, nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak... Tegnap el mentem hozzá, ott aludtam, próbálkoztunk a szexel de nem jött össze, mivel még szűz vagyok, és be tette nekem de nagyon fájt, és így annyiban is maradt a dolog. Elég kellemetlen helyzet volt... És láttam rajta hogy csalódott, de nem tehetek róla hogy fájt nem is voltam nedves, meg hát nem is nagyon erőltette magát hogy fel legyek izgulva, petting az nem volt, ami számomra fontos, tudta hogy szűz vagyok. És reggel haza hozott, de a kocsiban nem is nagyon beszéltünk...

21L


2017. dec. 15. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem keres többet. Komolyan nem hiszed, hogy van ennél normálisabb pasi?!

Így akarod elveszteni a szüzességed? Egy ilyennel??!

Mi van veletek, csajok?!

2017. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő is komolykapcsolatot akar.. És félek hogy ezzel elcsesztem. De hát ha fájt akkor fájt nem tudok vele mit csinálni.
2017. dec. 15. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot akar?! És még annyira sem veszi a fáradságot, h ne izgasson fel rendesen? Plusz aki rendes kapcsolatot akar, az nem akarja pár randi után meghúzni a nőt, pláne ilyen módon.
2017. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LazyJones ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyet értek az előttem válaszolókkal. Volt már épp elég szűz barátnőm, hogy ismerjem a szituációt, és hidd el, ilyesminek nem kellene, hogy gondot okozzon, ha valaki tényleg szeret. Se a petting része, se a (bármilyen ok miatt bekövetkező) kudarc miatt.
2017. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes naiv gyermek: nem, nem te cseszted el.

Azt nem tudom, hogy mennyire akart ez a macskajancsi komolyat, de én erre se vennék mérget.

1. Tudta, hogy szűz vagy. Szűz lányhoz akkor is illik másképp fogni, ha nem szereted. Több gyengédség, sok előjáték, ha sikerül, akkor egy orgazmus még az orál alatt összejön.

Egyrészt azért, mert így könnyebb berakni. Másrészt azért, mert igenis legyen az első különleges, ha már megtiszeled vele, hogy ő veheti el a szüzességed.

2. A szüzesség elvesztése fáj. Ennyi. Ezt tudnia kell neki is. Mit várt? Szó nélkül beveri szárazon, te meg tízszer elélvezel két perc alatt?

Vagy hogy te tűrsz, amíg ő telibever?


Hidd el: TE egyáltalán nem hibáztál. Illetve csak abban, hogy ezt a becses ajándékot egy ilyen alaknak szánod. Hidd el, hogy meg fogod bánni.

Persze, nem hiszed el. Ilyenkor jön a "de én szeretem".

Ha lenne fele annyi tapasztalatod, mint nekem, közel a 40-hez, akkor ösdzekaparod minden női büszkeséged, és te vagy az, aki az életben többet nem keresi! Minimum. De jobb lenne konkrétan kiadni az útját az önző kis kötsögnek.

2017. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ezt a pasit.

"nem is nagyon erőltette magát hogy fel legyek izgulva, petting az nem volt"

Ha már az első "szexetek" így sikerül, akkor mégis mit vársz a többitől? Főleg évek múlva, amikor már "megszokjátok" egymást, és arra kell törekedni, hogy ne laposodjon el a szex. Na, az ilyen érzéketlen, gyors menetekkel nem fog sikerülni.


22/N

2017. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

TE cseszted el????

Ne viccelj!

Ha még tudta is, hogy szűz vagy, akkor duplán kellett volna igyekeznie, hogy ellazulj, de ha nem volnál az, akkor is.

2017. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!