Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm aki külföldön...

Van egy barátnőm aki külföldön dolgozik, de most itthon van. Kinek kéne keresni a másikat, nekem őt vagy ő engem?

Figyelt kérdés

Igazából csak onnan tudtam, hogy hazajött mert facebookon posztolgatott képeket.

És most ki van akadva rám, hogy én nem is kerestem őt, hogy haza jött.


2017. máj. 12. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Neki kéne téged. Te mégis honnan tudnád hogy ő hazajött ha nem szólt? És most a facebookot felejtsük el az csak egy dolog hogy láttad hogy itthon van. :D Bár ő lehet úgy gondolja hogy biztos láttad és miért nem írtál neki vagy hívtad fel. De akkor is szerintem neki kellett volna keresnie téged.
2017. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Neki kellett volna keresnie. Valóban te honnan tudnád,hogy haza jött?


Ezt mond meg neki is,hogy ne haragudj,de honnan tudjam,hogy haza jöttél mikor nem szóltál?

Ha pedig facere hivatkozik,hogy rakott ki képeket. Megmondod,te nem annyira nézted mostanában a fb-ot. Így fogalmad sem volt,hogy itthon van.


Alap esetben mindig aki haza érkezik annak kéne keresnie a másikat.

2017. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!