Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresni fog ő még engem?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden leirni ezt a dolgot. Van egy srác,akivel a neten ismerkedtünk meg, már 4éve.Elég messze lakik tőlem, de olyan kb 1 évre rá találkoztunk nagy nehezen. Az elején még nagyon nem is akart azzal h nem akar csalódni. Találkoztunk kétszer,de azután már nem igazán éreztem ugy h. ő kell nekem. Ő mindig mondta nekem,hogy én nagyon sokat jelentek neki,komolyan gondolna velem mindent, és h olyan szép bnője sose lesz mint én. Ez az egész csak annyiban folytatódott h msn en beszélgettünk, napi szinten. 2és fél év után újra megbeszéltük h. találkozunk, de neki a 2és fél év alatt volt vagy 3 bnöje,még nekem senkim nem volt. Azután h. találkoztunk és elment nagyon is éreztem h kell ő nekem,csak nagyon bizonytalan voltam valami miatt.Mindig mondta h. én határozatlan vagyok és h ennek nincs értelme. Sokszor meg is beszéltük h. hagyjuk egymást és napokig nem beszéltünk, de aztán vhogy mindig előről kezdödött. Néha ugy éreztem h nem igazán érdekel,néha meg ugy h nagyon. Egyszer elment egy házibuliba és összeismerkedett egy lánnyal és pár napra rá elmondta h őt érdekli az a lány.Ez nekem nagyon rosszul esett,mert akkor már ugy éreztem h. ő az aki 100% h kell nekem. Abból az lett h. megbeszéltük h. végleg hagyjuk egymást,de ez olyan max 3 hétig sikerült,újra elkezdtünk beszélgetni.Pár napra rá megirtam neki mit érzek,és h. mit akarok annak ellenére h. bnője van. De ő azt irta h. bármennyire is fáj neki ezt leirni,de felejtsük el egymást. Nem beszélünk 2hete és letöröltem mindenhonnan.Keresni fog ő még engem?????
2011. jún. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog, így a történetből az jött le nekem hogy elég problémás lány lehetsz. Hány éves vagy?
2011. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 valaki a tömegből ***** válasza:
ha nem akarsz vele folalkozni mért kérdezel ilyeneket hogy, "Keresni fog ő még engem?". Szerintem is lehetnél egy kicsit határozottabb, ha eldöntesz valamit csináld végig. Eldöntötted hogy elfelejted azt a srácot. Rendben ez mind szép és jó, csak ez nem két három hétig kell hogy kitartson hanem örökre. Egy idő mulva már könnyebb lesz, nem fogsz anyit rágondolni, nem jut majd eszedbe minden nap.
2011. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17éves. De szerintem itt nem a kor számitott.Hanem inkább az h. túlságosan is megfontolt akartam lenni. Csak sajnos a megfontoltságom lett a vesztem. Túl sokat gondolkodtam rajta! :(
2011. jún. 24. 14:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az h. foglalkozni akartam vele. És igen,most már h. tudom mit kellett volna tennem könnyű. Talán igazad van,egy idő után már nem fogok rá annyit gondolni,de most nagyon rossz!!
2011. jún. 24. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!