Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok kizáró ok lenne ha egy nőről kiderülne hogy fizikai munkát végez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem valami gyakori egy nőnél, ezért kérdezem, de valakinek ez érdekesebb mint pl egy ruhaboltban vagy szoláriumban dolgozni. Főleg ha hiperaktív az ember lánya xd
2017. dec. 15. 14:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%

Nem hinném hogy ez bárkinél gondot jelentene, ami itt inkább a kérdéses hogy ez mennyire van hatással a külsődre?


Nem tudom milyen jellegű fizikai munka, de lehet hogy a kelletenél kicist jobban megizmosodsz közben.


ha esetleg tudsz rakni arc nélküli képet akkor tudunk ebben is segíteni.

2017. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha pl uránbányász, az azért elég visszatartó erő :) De vannak olyan munkák, amik nem amortizálják a nőt zombivá pár év alatt, ha neki az a jó, hát csinálja.
2017. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Hát nem mondanám kimondottan törékenynek magam, de azért egy profi női testépítőről sincs szó:


[link]

2017. dec. 15. 14:33
 4/24 anonim ***** válasza:
Az eladó is fizikai munkát végez ls a szoláriumos sem szellemit.
2017. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, szerintem ez teljesen rendben van.
2017. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne kizáró ok.
2017. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? A férfiak többsége (köztük én is) odáig van az ilyen alaktól:). Amúgy ha szabad kérdezni mi az a fizikai munka, amit végzel?
2017. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Bocsi de azt már nem írom ide, nehogy felismerjen a végén valaki xd


Maradjunk annyiban hogy keményebb.

2017. dec. 15. 14:46
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem lenne kizáró ok önmagában.
2017. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%
Inkább fizikai melót végezzen, mint egy széken puhítsa a hátsóját.
2017. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!