Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e köztetek olyan, akit 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e köztetek olyan, akit 14 éves koráig nagy reménységnek tartottak a csajozás (meg en bloc az egész élet) terén, aztán jött a kegyetlen serdülőkor és a mai napig szüzek/agglegények vagytok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt az a sorsfordító dolog, ami miatt nem úgy alakultak a fiatal éveid ahogy előtte elképzelted? Nekem a magasságom és a serdülésem hiánya az oka, hiszen mindig is helyes fiú voltam, de valahogy nekem nem sikerült normális méretű férfivá válnom miközben a többiek lehagytak a növekedésben, így egy feminin/vékonyka, emiatt felejtős és forever alone helyes jófiú vált belőlem nulla tapasztalattal a nők terén. Eközben meg a régi nyikhaj, nyálas, nyomi osztálytársaimból is +180-as erőteljes férfias alkatú sármos fiatalemberek váltak és sokuk már el is jegyezte a barátnőjét, miközben irántam már a kamaszkorom közepétől kezdve sem mutatott érdeklődést egy lány sem és ezért a húszas éveim közepén egyetemistaként a mai napig a szüleimmel élek, talán örök magányra kárhoztatva. A kicseszett genetika... de tönkretette az életemet. Nem hiába mondják, hogy a serdülőkor lelkileg nagyon megterhelő egy fiatal számára, hiszen nagy változások történnek ez idő alatt és itt dől el, hogy szép és sikeres vagy ronda és lúzer ember válik belőle. Hát engem a természet a f**z rosszabbik végére állított és ennek fogom meginni a levét, remélhetőleg már csak pár évig, amíg lelkileg és testileg is totál tönkre nem megyek és aztán az égiek elhozzák nekem az örökkévaló nyugalmat.

2017. dec. 15. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

hülye-e vagy?


Gyorsan hagyd abba ezt az önsajnálatot, mert ha van valami amit a csajok még az alacsony, vékony pasiknál is jobban utálnak az pontosan az a rinyálás amit te csinálsz.


Ami ellen tudsz tenni tegyél, kis sport tuti nem árt, próbáld magad fejleszteni(értelmileg is) és kezdeményezni, ne várd a sült galambot(csajt).

2017. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"+180-as erőteljes férfias alkatú sármos"


Kepzavarod van! Fiatalemberek nem ilyenek :) csak ruganyosak, esetleg sportosak es divatosak ... de egyaltalan nem ferfiassak es a sarmrol azt sem tudjak, hogy eszik-e vagy isszak.

2017. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva történt. Régen láttam túl nehéznek, és most (hogy megértem valamennyire agyilag), sokkal egyszerűbbnek gondolom. Igaz, nem csak ezt gondolom egyszerűbbnek, hanem az életet is. Nézőpont kérdése csak az egész. Az más kérdés, hogy még szűz vagyok. De nem amiatt van, mert félek a nőktől vagy ilyesmi.
2017. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2. A sárm az amiben a sertés szeret dagonyázni ugye ?

31/f

2017. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

https://vocaro


o.com/i/s1spHEjPTnWE


rakd össze

2017. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
#5 ez üt .. xD
2017. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, csak én már 12 évesen, elkezdtek lerondázni:(
2017. dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 KJUsul ***** válasza:

Egyetemre jársz. Tehát nincs memória gondod.


Például nem felejted el két hét után amit tanulsz. Én például mindegy, hogy 5 percig vagy 5 óráig tanulok valamit, két hét múlva már nyoma sincs a fejemben.

Gondolom nem olyan a kézügyességed, hogy az már inkább kézügyetlenség. Nem versz le mindent, ha egy asztalhoz közelebb mész 1 méternél. Nem úgy rajzolsz felnőtt létedre, mint egy 3 éves.


Nem hízol két kínai tányér másodiktól ebéd után 3 kilót....


Ha egy lánnyal beszélgetsz, és próbálsz neki udvarolni, mert tetszik, nem válik a hangod olyanná, mint egy horrorfilmben a sírból kiszálló halott hörgése.


Nem macskaméretű a péniszed.


Mikor lediplomázol minden esélyed meglesz egy kiegyensúlyozott életre. Egészséges vagy, van karrier lehetőséged, nem vagy egy kövér disznó, tucatnyi testi bajjal. Ha a felsoroltak mind meglennének, akkor lenne jogod nyavalyogni. Szedd össze magad haver! Még én is, ilyen adottságokkal, reménykedem és próbálkozom, bár elismerem, hogy nulla sikerrel.


Ha feladod már ilyen fiatalon, besavanyodott, gyűlölködő, bizalmatlan, középkorú válik belőled. Tapasztalat.


Szóval emeld fel a segged, hagyd a p.cs.ba a netet és szépen menj el valami normális helyre ismerkedni.

2017. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem az első barátnőm megcsalt.

Összetört kamasszív és társai.

Azóta nehéz olyan lányt találni, akiben bízni tudok.

2017. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jelen.
2017. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!