Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e köztetek olyan, akit 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e köztetek olyan, akit 14 éves koráig nagy reménységnek tartottak a csajozás (meg en bloc az egész élet) terén, aztán jött a kegyetlen serdülőkor és a mai napig szüzek/agglegények vagytok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt az a sorsfordító dolog, ami miatt nem úgy alakultak a fiatal éveid ahogy előtte elképzelted? Nekem a magasságom és a serdülésem hiánya az oka, hiszen mindig is helyes fiú voltam, de valahogy nekem nem sikerült normális méretű férfivá válnom miközben a többiek lehagytak a növekedésben, így egy feminin/vékonyka, emiatt felejtős és forever alone helyes jófiú vált belőlem nulla tapasztalattal a nők terén. Eközben meg a régi nyikhaj, nyálas, nyomi osztálytársaimból is +180-as erőteljes férfias alkatú sármos fiatalemberek váltak és sokuk már el is jegyezte a barátnőjét, miközben irántam már a kamaszkorom közepétől kezdve sem mutatott érdeklődést egy lány sem és ezért a húszas éveim közepén egyetemistaként a mai napig a szüleimmel élek, talán örök magányra kárhoztatva. A kicseszett genetika... de tönkretette az életemet. Nem hiába mondják, hogy a serdülőkor lelkileg nagyon megterhelő egy fiatal számára, hiszen nagy változások történnek ez idő alatt és itt dől el, hogy szép és sikeres vagy ronda és lúzer ember válik belőle. Hát engem a természet a f**z rosszabbik végére állított és ennek fogom meginni a levét, remélhetőleg már csak pár évig, amíg lelkileg és testileg is totál tönkre nem megyek és aztán az égiek elhozzák nekem az örökkévaló nyugalmat.

2017. dec. 15. 21:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Serdülő koromban nagyon ronda lettem.
2020. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!