Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van gond, ha esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van gond, ha esetleg olyan lányt keresek, aki ridegebb, úgymond nem az a romantikus fajta, nem az az összebújós alkat, inkább az a komorabb típus? Am.22 éves vayok.

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, gondolom te sem vagy romantikusabb fajta, ennyi. De nem sok ilyen lany van, es van aki ha alapbol nem is az a romantikus fajta, ha szerelmes lesz, igenyli a bujast es tarsait, meg ha elore o maga sem tudja ezt. Szoval nincs konnyu dolgod.
2017. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Velem van a baj, hogy nem értem, mi a fene lehet vonzó egy komor, rideg nőben?
2017. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem gond, ilyen lányok is vannak és ők is szeretnének kapcsolatot, így ez jó lehetőség számodra :)


24F

2017. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem mégis sikerült bevonzani :-(

Érdekes, mert alapból nagyon vágyom arra hogy valaki bújjon hozzám, mégis az ellenkezője jött.

Talán neveltetésből adódóan a párom soha nem volt bújós, magától soha nem jött, nem ölelt meg. Ha én öleltem át csak úgy, akkor megkérdezte hogy mi a bajom, miért ölelgetem...

2017. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Alapjáraton mindenkinek az lesz a vonzó nagyrészt, ha tudatosan meg nem változtatják ezeket, ami nem annyiban merül ki, hogy egyszer úgy kimondom a fejemben, szóval az olyan típusú csajszi/srác lesz a vonzó, mint apuci/anyuci. Akarva akaratlanul is. Hogy miért? Mert mint az oroszlánoknál is a kis kölyök követi a szüleit, mivel azt látja az életben maradás kulcsának. És mivel ez a legmotiválóbb dolog az életben, és látja, hogy a szülei így boldogultak, amilyenek most, egy ilyen képet fog dédelgetni a fejében a srác, hogy neki is ez lesz a hatásos, ez a biztos dolog. A többi a bizonytalan, amivel akár a halál is társulhat, mert hát ismeretlen.:D Nyilván ez mélyen tudat alatt. Mert régen ez ilyen volt az embereknek is, és hát a génjeinkben van.


Ergo lenne egy kérdésem, anyukád egy komoly emberke, esetleg üzletasszony, vagy valami komoly munkája van, vagy cask úgy alapjáraton az?:D

2017. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5# Hatvez azert nem egeszen igy van :D
2017. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igazgató egy cégnél. De nem hiszem, hogy akkor az ő példáját követtem. Mert apum inkább az a "ridegebb" típus. Vagyis úgyond a szüleimnél nem volt típus ez a romantikázós dolog.
2017. márc. 20. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, sokféle ember létezik, lányok között is vannak ilyenek. Csak nehogy a komorság taplóságot jelentsen sokan összetévesztik.
2017. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6-os várom az ellenérveket.:D


Én szeretem ha valaki okos érvekkel alátámasztja azt amit gondol, de így nem fogok tudni mást gondolni, mint azt amit leírtam.:)


Igen, hát vezető, ott meg komolyság az szükségszerű. Anyudék nem romantikáztak, akkor pedig teljesen érthető, hogy miért nem látod azt egy példás viselkedésnek. Nincs ezzel semmi gond, anyukádék úgy tűnik eléggé jól meg vannak.:D

2017. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ki gondolta volna, negatív értékelés az van, viszont jól összerakott ellenérvelés nincs.:D Hamarabb kritizálnak az emberek mint gondolkodnak.
2017. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!