Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csókolt meg elköszönéskor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csókolt meg elköszönéskor?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kavartam, majd kis idő múlva (szerinte túl hamar) mondtam hogy jöjjünk össze.

És ő nem akarta, az volt a kifogása, hogy nem szerelmes belém. Pedig azt mondta hogy nagyon bejövök neki és bír is engem.

Találkoztam vele egy buliban a hétvén. Ott volt a csávója is, alapból ott kezdődött, hogy elhivott beszélgetni külön, hogy miért vagyok vele ilyen h kb levegőnek nézem, meg hogy ő nagyon bír engem és azt akarja hogy jóban legyünk. Még ott rámentem de visszautasított, nem sértődtem meg.

Dumáltunk még ugyanúgy, aztán ő a csávójával én meg külön ugyanazon a szórakozóhelyen kötöttünk ki.

Ő összeveszett addigra a csávójával.

Táncoltunk ott többen is, ő főként velem, meg fogdosta a seggemet is, jó hát ez mondjuk még nem volt annyira furcsa. Elköszönéskor viszont ugye puszit adott az ismerősöknek, engem meg lesmárolt úgy komolyan nyelvesen.

Aztán mikor másnap ezt mondtam neki, azt mondta hogy Jézusom! és hogy nem emlékszik rá, és nem tudja megindokolni miért csinálta.

Én már egy ideje nem foglalkozok vele ilyen téren, mint mondtam én igyekszem kerülni, és másokkal ismerkedek.

Viszont az Ő cselekedeteit nem értem. A mostani csávója az exe haverja és már vagy 5 éve ismeri.

Az én felfogásom pedig totál más ha 2-3 találkozás után nincs semmi (minimum egy csók) akkor nem vagy jó a csajnál. Én esetemben ez megvolt és tudom hogy jó vagyok.


25 F



2017. dec. 18. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a te dolgod. Ha 25 évesen is itt tartasz, nem szégyen az.

Más mondjuk ezeket a köröket és ezeket a típusú embereket kamaszként megtapasztalja, és felnőttként nem kér belőlük.

Van párja, mégis simán kavart volna veled és meg is csókolt.

Hát nekem nem kéne az ilyen.

Egyébként az én felfogásom az, hogy a 2-3 találkozás nem minden esetben elég egy kapcsolathoz.Főleg ha teljesen ismeretlen a másik, akkor azért kell idő, hogy megismerd és megszeresd.

Én pl 1-1,5 hónap után éreztem úgy, hogy igen, szerelmes vagyok és vele akarok lenni.

Nekem 2-3 randi nem lenne elég.

Mások vagyunk

2017. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem írod oda, hogy 25 vagy, azt hittem volna 15 éves kis kamasz fiú írja, ez elég gáz, ha ilyen szinten vagy ennyi idősen. Annyi a rizsa, hogy már nem is értettem mi ebben a kérdés? De aztán rájöttem a kérdésre, és a válasz, az az amivel a csaj indokolt. Berúgott a lány, aztán annyi, ebbe te képzelsz többet.
2017. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát haver, én jószándékkal végig olvastam, de én is aztmondom enyhén szólva későn érőek vagytok. Vagy ma már a mai 25 éves az olyan mint mikor mi voltunk 15? Végülis egyetemről is 30 évesen jövünk ki...

Mi lesz a jövő? Mire a bölcsics szintet elhagyjuk már a koporsó vàr?

2017. dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!