Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tőletek milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tőletek milyen esetben "jár" szinte minden elköszönéskor ölelés/simogatás?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra vonatkozik, hogy ha gyakran ti kezdeményezitek ezeket, akkor van-e ennek valami többletjelentése, vagy egyszerűen csak baráti gesztusok. Öleléskor pl. egy adott lány is sokszor simogatja közben a hátam (néha kis összebújással a részemről, de nem történik olyankor semmi), vagy puszi után a felkaromat simogatja, de ez kölcsönös, mert én is szoktam ilyesmit kezdeményezni. Teljesen bizonytalan vagyok, mert vannak egyéb dolgok is, amiket nem tudok igazán értelmezni, és nem tudom, hogy ha valaki "csak" barát, akkor ő is mindig kap-e ilyesmit, vagy ez valami plusz. Ti kivel viselkedtek így? Lehet, hogy pont azért mer ilyen lenni, mert nem lépek tovább, és azt hiszi, hogy ezt nem veszem "jelnek"? Köszönöm az értelmes válaszokat, kíváncsi lennék, ki mit gondol az ilyesmiről.

2017. aug. 5. 21:34
 1/6 anonim válasza:

Nem nagyon szoktam másokat simizni, de nálam a fiú barátom csak ölelést kap, max arcra puszit, de azt is ritkán. Simigotást, meg ilyeneket nem. Én olyan sráccal csinálnám ezt, akihez közeledni akarok, de az is lehet, hogy ő nagyon közvetlen. Mindenki más, de visszatérve én a CSAK barátaimmal nem csinálom azt, amit te kérdező leírtál.


Hány évesek vagytok?

2017. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Hát, én ezt tini baráti (barát barát) körökben szoktam látni, öcséméknél.
2017. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván megvan a vonzalom a lány részéről, mert olyat tuti nem ölelget, aki nem vonzó számára.
2017. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a pasim vagy vagy az elettarsam.
2017. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, egyébként ennél jóval bonyolultabb és hosszabb a sztori, mert vannak dolgok, amikről nem igazán tudom eldönteni, hogy csak haverkodik-e, vagy többet is akar.


#1: Nem igazán szeretnék életkorokat írni, de mindketten felnőttek vagyunk. Nekem viszont nincs túl sok tapasztalatom a lányokkal, amiről tudom, hogy ciki, de ez van. Voltak ugyan olyan lányok, akikkel jóban voltunk, de vele minden nagyon más. Valóban közvetlenebb típus, de senkivel sem láttam úgy viselkedni őt, mint velem. Mikor először ölelkeztünk, simogattuk egymás hátát, én a vállára tettem az államat, és majdnem összeért az arcunk. És tényleg sokszor kezdeményez, amikor pl. a felkaromat simogatja, akkor is a szemembe néz, és én ettől teljesen kész vagyok. Nyilván neki sincs ellenére az ilyesmi, csak számomra ez eléggé furcsa dolog, és újdonság. Én az ilyesmit biztatásnak veszem, és úgy gondolom, hogy ha én lány lennék, igyekeznék kerülni bármi olyat, amit más jelnek vehet, ha nem akarnám, hogy közeledjen hozzám. De nyilván tényleg minden ember más és más.

2017. aug. 5. 22:58
 6/6 anonim válasza:
#1 vagyok írtam privit 😊
2017. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!